Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/141/kurs-specjalista-ds-rachunkowosci-zarzadczej/src-BlogSzczecin

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się kurs specjalisty ds. rachunkowości zarządczej organizowane przez Krajową Izbę Księgowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ praca w księgowości jest powszechnie uważana za bardzo korzystną oraz stabilną formę zatrudnienia. Każda osoba po ukończeniu kursu specjalisty do spraw rachunkowości zarządczej otrzymuje stosowne dokumenty, które są poświadczeniem uzyskanych kwalifikacji oraz potwierdzeniem efektów kształcenia. Absolwent kursu otrzymuje dyplom i tytuł specjalisty do spraw rachunkowości zarządczej otwierający drogę do kariery zawodowej.

Kompetencje te są potwierdzone stosownym certyfikatem oraz zaświadczeniem wystawionym bezpośrednio przez Krajową Izbę Księgowych. Każda osoba po ukończeniu kursu może z powodzeniem znaleźć pracę w tym sektorze księgowości oraz uzyskać stabilne zatrudnienie, nawet bez długoletniego doświadczenia zawodowego. Na temat efektywności kształcenia oraz licznych umiejętności teoretycznych i praktycznych, jakie można uzyskać podczas uczestnictwa w kursie, świadczą przede wszystkim certyfikaty ISO jakie posiada Krajowa Izba Księgowych, a także opinie i recenzje osób, które skorzystały już z dużej oferty kursów proponowanych przez tą placówkę edukacyjną. Co więcej, poświadczeniem wysokiej jakości merytorycznej oraz naukowej kursu specjalisty ds. rachunkowości zarządczej jest fakt, że prowadzony jest on zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz zawiera nowoczesną, sprawdzoną i aktualną wiedzę z zakresu szeroko pojętej księgowości, która jest nieustannie konsultowana ze specjalistami w tym fachu.

Przekłada się to na zadowolenie wszystkich absolwentów kursu decydujących się wziąć udział w innych szkoleniach oferowanych przez KIK. Niewątpliwą zaletą kursu specjalisty ds. rachunkowości zarządczej organizowanego przez Krajową Izbę Księgowych jest także to, że odbywa się on również online za pomocą nowoczesnej i specjalistycznej platformy internetowej do nauczania e-learningowego. Ten zabieg nie tylko zwiększa dostępność kursu dla wszystkich zainteresowanych osób, ale jest także bardzo wygodną formą nauki dla studentów czy osób czynnych zawodowo. Kursy online polecane są również dla osób niepełnosprawnych, dla których dojazd do miejsca odbywania się standardowego kursu może być bardzo kłopotliwy. Wobec tego jest to ciekawa alternatywa dla standardowych kursów stacjonarnych – do tej pory bardzo często kurs specjalista ds. rachunkowości zarządczej odbywał się wyłącznie w określonym miejscu np. na terenie miasta Szczecin, co uniemożliwiało innym osobom skorzystanie z oferty kursu. Obecnie kursy realizowane przez KIK są tak dostosowane, aby mogły z nich swobodnie skorzystać osoby z całej Polski, bez względu na miejsce swojego stałego zamieszkania.