Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/142/kurs-specjalista-ds-rachunkowosci-inwestycyjnej-online/src-BlogWarsz

Zawód specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej wymaga opanowania wiadomości z podstaw rachunkowości finansowej. Potrzebna jest też umiejętność klasyfikacji inwestycji przedsiębiorstw, zasad funkcjonowania rynku finansowego oraz podstaw teorii portfela papierów wartościowych. Inwestycje finansowe, a także ich instrumenty pochodne wywierają szczególny wpływ na działalność każdego przedsiębiorstwa. Z tego też powodu, aby ubiegać się o to stanowisko należy posiadać te i wiele innych umiejętności. Legalna działalność możliwa jest tylko pod warunkiem posiadania niezbędnych kwalifikacji.

Dlatego powstał kurs specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej online, który na rynek został wprowadzony przez Krajową Izbę Księgowych. Ta powszechnie znana instytucja szkoleniowa wpisana jest do ewidencji szkół oraz placówek. Poza tym znalazło się dla niej miejsce w rejestrze instytucji szkoleniowych. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek kursy zawodowe, doszkalające oraz kwalifikacyjne, które można realizować drogą internetową. Wszystkie szkolenia posiadają niezbędne poświadczenia w formie certyfikatu ISO i są zgodne z wymogami MEN, co stanowi potwierdzenie, iż usługi prowadzone przez Krajową Izbę Księgowych są najwyższej jakości.

Te wszystkie zalety to nie wszystko. Dziś w świecie, w którym trudno znaleźć nam czas na chwilę wytchnienia możliwość nauki za pośrednictwem własnego komputera, to dla wielu jedyna możliwość poprawienia swojej sytuacji zawodowej. Zwieńczeniem internetowego kursu specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej jest egzamin, którego zaliczenie z wynikiem pozytywnym pozwala na otrzymanie oryginalnego dokumentu, który potwierdza zdobyte kwalifikacje. Certyfikat jest wystawiany na tych samych wzorach i na podstawie identycznych przepisów prawnych, co w przypadku szkoleń stacjonarnych. Z tego też względu internetowy kurs specjalisty ds. rachunkowości inwestycyjnej jest traktowany przez pracodawców jak te w ośrodku w Warszawie czy innym mieście.

Krajowa Izba Księgowych trafiła w czas, podejmuje decyzje w rytm postępu technologicznego. Komfort jaki zyskuje kursant jest w tym przypadku nieocenionym wyciągnięcie pomocnej dłoni. Poza tym to maksymalna oszczędność, która nie wymaga zadbania o kwestie dojazdu, rezerwacji pokoju hotelowego czy też wykupienia obiadów w pobliskiej restauracji. Zresztą każda osoba posiadająca status bezrobotnego może postarać się o dofinansowanie do kursu internetowego na specjalistę ds. rachunkowości inwestycyjnej, gdyż pozwala na to renoma i uwarunkowania prawne Krajowej Izby Księgowych. Jeśli ktokolwiek chce zmienić swoją sytuację zawodową i wiąże przyszłość z podstawami rachunkowości inwestycyjnej, to jak najszybciej powinien zarejestrować się na platformę e-learningową i rozpocząć intensywną edukację w celu zdobycia potrzebnych uprawnień.