Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/154/kurs-ii-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogWroc

Kierownik biura rachunkowego to doskonała opcja dla osób, które od dłuższego czasu zajmują się zagadnieniami związanymi z finansami i księgowością. Podjęcie takiego etatu nie tylko uatrakcyjnia CV, ale pozwala na rozwój zarówno kariery, jak i zarabianych pieniędzy. Można próbować osiągnąć to stanowisko w firmie, w której już pracujemy, ale też dobrym rozwiązaniem jest założenie własnego podmiotu, świadczącego tego rodzaju usługi. Obydwa wyjścia nie należą do najprostszych. Trzeba bowiem mieć specjalistyczną wiedzę i umiejętności, a te są nieodzownym atrybutem przy tym zawodzie. Często nawet wieloletnie doświadczenie nie wystarcza, by odnaleźć się w tej odpowiedzialnej funkcji. Dlatego niezbędne jest dokształcenie się, zapewniające najwyższe kwalifikacje i późniejszą efektywną pracę.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na instytucję, która będzie nas edukować w tym kierunku. Musi być to najlepszy możliwy podmiot, bo tylko taki gwarantuje merytoryczne przygotowanie do zawodu. Z całą pewnością jest nim Krajowa Izba Księgowych (KIK). Swój wieloletni wkład w rozwój edukacji w naszym kraju Izba potwierdza nie tylko wpisem do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych, ale też Certyfikatem ISO. Oczywiście warto zwrócić uwagę na fakt, że tysiące absolwentów KIK niemal natychmiast znajdują zatrudnienie na rynku pracy. Dołączają oni do elitarnego grona ekspertów niezwykle cenionych przez pracodawców, a co za tym idzie, hojnie wynagradzanych. Krajowa Izba Księgowych oferuje kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego. Wrocław to doskonałe miejsce do podjęcia pracy właśnie w tej branży. Miasto zapewnia dziesiątki etatów w niezwykle renomowanych przedsiębiorstwach, a te z kolei kuszą wysokimi zarobkami, rzadko spotykanymi w innych polskich aglomeracjach. Szkolenie Krajowej Izby Księgowych cechuje się najwyższymi standardami edukacyjnymi w naszym kraju. Izba stawia na komfort użytkownika, dlatego nie musisz martwić się choćby dojazdami na miejsce instruktażu. Ponadto często tego rodzaju nauka odbywa się w weekendy, przez co nie ma czasu na odpoczynek po całym tygodniu pracy. W przypadku kursu KIK możesz zapomnieć o tych rozterkach. Całe szkolenie wykonasz bez wychodzenia z domu, wystarczy, że zalogujesz się na specjalnej platformie e-learningowej, będącej twoim kluczem do sukcesu. Dzięki niej szybciej przyswoisz wiedzę niż w przypadku nauki, której doświadczyłeś przez wszystkie lata edukacji państwowej. Pozytywne ukończenie instruktażu skutkuje otrzymaniem tytułu zgodnego z wszelkimi rozporządzeniami MEN oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej.