Kurs II stopnia głównego księgowego Kraków

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/139/kurs-ii-stopnia-glownego-ksiegowego-online/src-BlogKrak

Większe przedsiębiorstwa, ale też wszystkie instytucje wchodzące w struktury naszego państwa, posiadają działy księgowe. Czasem są one mniej rozbudowane, kiedy w skład takiego referatu może wchodzić tylko jedna osoba, a czasem bardziej i w tych przypadkach zatrudnionych jest kilku czy kilkunastu pracowników. Jednak za efektywnym działaniem każdej komórki finansowej zawsze stoi główny księgowy. To niezwykle odpowiedzialne zajęcie, gdyż prócz nadzoru nad swoimi podopiecznymi musi też opracowywać szczegółowe bilanse, które w konsekwencji kształtują późniejszą politykę firmy, sporządzać raporty i sprawozdania, przesyłane choćby do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy utrzymywać kontakt z innymi kontrahentami. Osoba na tym stanowisku powinna charakteryzować się umiejętnościami analitycznymi, skrupulatnością i sumiennością, świadomością komercyjną i wiedzą z zakresu zarządzania finansami i prawa podatkowego.

Jeśli jesteś przekonany, że spełniasz wszystkie te kryteria, a praca właśnie w tej dziedzinie to twoje marzenie, nie zwlekaj i natychmiast skorzystaj z usług Krajowej Izby Księgowych (KIK). Zaufasz najlepszej możliwej marce i z pewnością nie pożałujesz. KIK od wielu lat działa na polskim rynku edukacyjnym. Została doceniona przez organy monitorujące rozwój oświaty, gdyż otrzymała wpis do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. Dodatkowo dołączyła do elitarnego grona firm działających w tej branży na całym świecie, gdyż została uhonorowana Certyfikatem ISO, nadanym jej przez Polską Akademię Jakości. Oczywiście trzeba zdać sobie sprawę, że te wszystkie wyróżnienia nie wzięły się znikąd. Najlepszym dowodem na prężną i efektywną działalność Izby są tysiące wykształconych absolwentów, którzy stanowią dziś ważne grupy ekspertów w poszczególnych dziedzinach gospodarki. W ofercie Krajowej Izby Księgowych znajduje się kurs II stopnia głównego księgowego. Kraków to idealne miejsce do rozpoczęcia kariery. Właśnie tam znajdują się setki mniejszych i większych podmiotów, zarówno tych prywatnych, jak i państwowych. Gdziekolwiek będziesz, wszędzie tam z powodzeniem możesz rozpocząć szkolenie, ponieważ będzie ci do tego potrzebny tylko komputer ze stałym połączeniem z internetem. Nie musisz niepokoić się pracą z innymi osobami w grupie lub stresować się prowadzącymi, którzy nie zawsze potrafią zachować obiektywizm. Sam decydujesz, jak długo będziesz opracowywać materiał. Pozytywne zaliczenie całego kursu skutkuje otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu II stopnia na Głównego Księgowego, a ten jest zgodny z wszelkimi podstawami prawnymi ratyfikowanymi przez MEN i Ministra Pracy i Polityki Społecznej.