Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/154/kurs-ii-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogWarsz

W obecnych czasach znalezienie satysfakcjonującego i dobrze płatnego zajęcia to nie lada wyzwanie. Co prawda rynek pracy oferuje wiele ścieżek kariery, jednak często by coś w nich osiągnąć, trzeba zaczynać od najniższego szczebla, a samo „wdrapywanie się na szczyt” wiąże się z długimi latami ciężkiej pracy. Jest jednak dziedzina, która ułatwia awans zawodowy. Tą dziedziną jest księgowość. Zapewne wiele osób teraz stwierdzi, że aby zaistnieć w świecie rachunkowości, trzeba kończyć długie i żmudne studia, a z kolei pokonywanie kolejnych szczebli drabiny pracowniczej wcale nie jest tak łatwe, szybkie i przyjemne. Jeśli ktoś decyduje się na tradycyjne metody kształcenia, które w następstwie wiążą się z mozolnym i długotrwałym wyrabianiem marki wśród szefostwa, to sam sobie zgotuje ciężki los, który niekoniecznie będzie mieć pozytywne rozstrzygnięcie w postaci godziwych zarobków. Zatem jak znaleźć ten złoty środek, który uczyni rachunkowość satysfakcjonującym i dobrze płatnym fachem? Co takiego należy zrobić, żeby szybko awansować w danej firmie czy przedsiębiorstwie? Odpowiedź jest banalnie prosta: wystarczy skorzystać z usług Krajowej Izby Księgowych.

Krajowa Izba Księgowych (KIK) to renomowany podmiot edukacyjny, który poprzez swoją działalność zapewnia stały napływ wysokiej klasy specjalistów na rynek pracy. KIK postanowiła otworzyć się na nowoczesność, dzięki czemu wdraża najnowsze zdobycze technologiczne w swoje metody kształcenia zgodne z wymogami MEN. W przypadku gdy poważnie wiążesz swoją przyszłość z finansami, to idealnym rozwiązaniem będzie dla ciebie kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego. Jeśli twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, to nie mogłeś lepiej trafić z lokalizacją. Całe szkolenie wykonasz bez wychodzenia z domu, dlatego nie musisz się już martwić stresującą pracą w grupie czy kapryśnymi prowadzącymi. Włącz komputer, połącz się z internetem, zaloguj na specjalistycznej platformie e-learningowej i rozpocznij naukę. Jeśli wolisz bardziej tradycyjny sposób uczenia się, czyli z użyciem papierowych notatek, całość materiału możesz wydrukować. W efektywnym kształceniu pomogą ci testy cząstkowe, których zadaniem jest usystematyzowanie wiedzy. Finalną część kursu stanowią praca zaliczeniowa i test generalny. Praca zaliczeniowa polega na napisaniu eseju, w którym w merytoryczny sposób dzielisz się zapamiętanymi informacjami. Z kolei test generalny to nic innego jak losowo wybrane pytania z poszczególnych testów cząstkowych. Zaliczenie szkolenia skutkuje uzyskaniem certyfikatu kierownika biura rachunkowego II stopnia, a tytuł ten znacznie poprawia twoją pozycją startową na rynku pracy.