Kurs I stopnia kontrolera finansowego Warszawa

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/144/kurs-i-stopnia-kontrolera-finansowego-online/src-BlogWarsz

Rzetelne prowadzenie ewidencji środków jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, które prowadzi swoją działalność zgodnie z prawem. I w tym przypadku nie chodzi tylko o firmy znajdujące się w rękach prywatnych, ale też o podmioty wchodzące w skład struktur państwowych. Biorąc pod uwagę fakt, jak wiele dzisiejszych inwestycji jest przeprowadzanych przy wsparciu środków unijnych, transparentność wydaje się mechanizmem kluczowym. Bo to właśnie dzięki niej jesteśmy postrzegani jako uczciwi, co w przyszłości może pozytywnie zaprocentować. Wszelkiego rodzaju niejasności są podstawą do wdrażania działań, z których żadna firma nie jest w stanie wyjść obronną ręką. Poza tym złe praktyki rodzą patologie, które z kolei mogą zagrozić prawidłowemu funkcjonowaniu całego systemu finansowego. Dlatego tak ważne jest, aby państwo dysponowało odpowiednimi instrumentami, które będą stanowić swego rodzaju bat dla nieuczciwych przedsiębiorców. Jeśli chciałbyś być częścią organizacji, która za główne cele stawia sobie zwalczanie różnego rodzaju przekrętów finansowych, ale też służy pomocą w wyjaśnianiu księgowych niejasności, to zawód kontrolera finansowego jest właśnie dla ciebie.

Pomoc w zdobyciu wszelkich uprawnień zapewni ci Krajowa Izba Księgowych (KIK). Jest to jednostka edukacyjna, której efektywność nauczania potwierdzają setki zadowolonych absolwentów, nadane instytucji certyfikaty jakości ISO, a także program kursu zgodny z wymogami MEN. KIK to pionier w nowoczesnych metodach przekazywania wiedzy. Kurs I stopnia kontrolera finansowego wykonasz w Warszawie lub każdym innym miejscu w Polsce. Nie musisz rezerwować sobie żadnych terminów. Nie musisz przejmować się długimi dojazdami do miejsca, w którym będzie realizowany instruktaż. Jedyne, czego Krajowa Izba Księgowych od ciebie wymaga, to otwarty umysł i zapał. A z czysto technicznego punktu widzenia, jedynym wymogiem jest komputer ze stałym połączeniem z internetem. Kurs z powodzeniem zrealizujesz w domu, w zaciszu własnych czterech ścian. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku specjalistyczna platforma e-learningowa. To ona stanowi bazę działań. Na niej umieszczone są wszystkie materiały i zagadnienia, których przyswojenie jest gwarantem pozytywnego ukończenia szkolenia. Jeżeli wolisz uczyć się w sposób tradycyjny, czyli z papierowych notatek, to załączniki znajdujące się na platformie możesz bez problemu pobrać i wydrukować. Zaliczenie finalnej części instruktażu skutkuje otrzymaniem tytułu Kontrolera Finansowego I stopnia. Dzięki niemu możesz podjąć pracę w różnego rodzaju organach kontroli i nadzoru, jak choćby urzędach skarbowych, izbach obrachunkowych czy też samodzielnych stanowiskach kontrolnych, które coraz częściej pojawiają się w urzędach niższego szczebla.