Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/154/kurs-ii-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogŁódź

Chcesz kierować własnym biurem rachunkowym? Chcesz być certyfikowanym kierownikiem takiej jednostki? Są na to łatwiejsze sposoby niż myślisz. Wystarczy dosłownie pięć minut, a jesteś w stanie dołączyć do grona osób, które kształcą się w tym kierunku. Przygotowanie do prowadzenia biura rachunkowego w tej chwili jest niezbędne, aby nim sprawnie zarządzać. Właściwy wybór swojej przyszłej profesji, zwłaszcza w przypadku osób kończących studia jest niezwykle ważny. Stąd nie tylko należy wiedzieć czego tak naprawdę się chce w życiu, ale też, w jaki sposób to osiągnąć, jakimi kanałami docierać. Ważny jest komfort i jakość poziomu nauczania.

Doskonale z tego sprawę zdaje sobie Krajowa Izba Księgowych, która przez wiele miesięcy wspólnie obradowała przy wsparciu interdyscyplinarnej grupy specjalistów nad nową koncepcją nauki. Właśnie w ten sposób powstał internetowy kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego. Stworzona została platforma e-learningowa, która jest niezwykle łatwa i intuicyjna w swojej obsłudze. Poza tym zawiera wszelkie niezbędne materiału, które w jednym miejscu zebrane są zawsze do dyspozycji przez każdego kursanta. Krajowa Izba Księgowych dba o swoich podopiecznych i przyszłych absolwentów, gdyż zdaje sobie sprawę, że właśnie ta grupa osób będzie stanowiła najlepszą rekomendację dla przyszłych pokoleń. Nie tylko na tym swoje działania skupiła ta organizacja. Zadbano też o renomę, która poświadczona jest wieloma certyfikatami ISO, a także wpisem do rejestru instytucji szkoleniowych, wykazu szkół i placówek oświatowych. Każde działanie skrupulatnie jest przeprowadzane na podstawie norm prawnych, które zostały wprowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dosłownie wszystko jest jak w „szwajcarskim zegarku”. Krajowa Izba Księgowych jest godną polecenia instytucją z racji wychodzenia z pomocną dłonią o jeden moment wcześniej.

Wiele osób jest zadowolonych z możliwości jakie zostały zaoferowane im przez Krajową Izbę Księgowych. Na uwagę zwraca sposób przygotowania dokumentów świadczących o ukończonym szkoleniu. Są drukowane na tych samych wzorach, co także ma miejsce w przypadku kursów stacjonarnych. Stąd też śmiało można stwierdzić, że internetowy kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego jest niemal identyczną formą poszerzania swoich horyzontów co zajęcia przeprowadzane w Łodzi, Szczecinie oraz wielu innych miastach Polski. Z takich szans po prostu się korzysta, są one dostępne praktycznie dla wszystkich, stąd też przyszła konkurencja na rynku pracy może być znacznie większa niż jest to na chwilę obecną. Warto wybiec w przyszłość, tak jak to uczyniła Krajowa Izba Księgowych w tymże przypadku.