Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/153/kurs-i-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogPozn

Pozycja kierownika biura rachunkowego to nie tylko zarządzanie i koordynowanie pracą tej jednostki, ale także kreowanie, wdrażania i kontrola założonych wcześniej planów. To osoba, która jest odpowiedzialna za stworzenie strategii biura rachunkowego. Do jednych z najważniejszych obowiązków należy także budowanie bazy kontaktów i pozyskiwanie klientów. Człowiek, który reprezentuje swoje biuro rachunkowe na zewnątrz powinien być odpowiednio wykształcony pod względem zawodowym. To jakże ważne stanowisko musi być opatrzone certyfikatem świadczącym, nie tylko o dużym doświadczeniu, ale także praktyką. Stąd też warto zainwestować w siebie, w taki sposób, aby móc się wyróżniać na rynku pracy na tle pozostałych konkurentów na stanowisko kierownika biura rachunkowego.

W ostatnim czasie głośno się zrobiło o online kursie I stopnia kierownika biura rachunkowego, który na rynek pracy wprowadziła Krajowa Izba Księgowych. Kto jak nie ta placówka oświatowa mogła wpaść na tak trafiony pomysł. Otóż w dzisiejszych czasach, kiedy to jesteśmy wieczni zabiegani, po prostu nie znajdujemy sposobu na dodatkowe szkolenia, dokształcanie się. Każdy kto chce dodatkowo wzbogacić swoje CV musi albo z czegoś zrezygnować, albo czemuś kompletnie się poświęcić na rzecz pozostałych obowiązków. Szkolenie online I stopnia kierownika biura rachunkowego wprowadzone przez Krajową Izbę Księgowych zawiera bardzo przyjazny interfejs, w którym zostały zgromadzone wszystkie niezbędne materiały do nauki. To co przede wszystkim należy zaznaczyć w tym przypadku – kurs kończy się egzaminem, który pozwala na otrzymanie oryginalnego certyfikatu, który jest traktowany przez pracodawców na równi z tym, który uzyskuje się w placówkach stacjonarnych. Dlaczego? Otóż Krajowa Izba Księgowych znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych oraz posiada wpis do ewidencji szkół i placówek. Dzięki temu, jeśli na tę chwilę nie posiadasz pracy, to możesz ubiegać się o dofinansowanie kosztów internetowego kursu w najbliższym Urzędzie Pracy.

Możliwość nauki o każdej porze, każdego dnia to niesamowity komfort, którego nie daje szkolenie stacjonarne, jak np. kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego odbywającego się w Poznaniu czy innym mieście. Warto zaufać Krajowej Izbie Księgowej i jej pomysłowi, który z każdym dniem podlega kolejnym ulepszeniom. Na rynku pracy otrzymanie certyfikatu właśnie od tej jednostki jest równoznaczne praktycznie z otrzymaniem zatrudnienia z dobrą płacą. Nie wierzysz? Zacznij internetowy kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego, a doświadczysz tego na własnej skórze. Będziesz miał satysfakcję, która będzie świadczyła o tym, że warto było się zaangażować. O jakość nie musisz się martwić, gwarantuje to certyfikat ISO i zgodność programu nauczania z wymogami MEN.