Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/142/kurs-specjalista-ds-rachunkowosci-inwestycyjnej-online/src-BlogRzeszów

Każdy biznes nie lubi zastoju i stagnacji. Jeśli nie ma rozwoju, nie ma też zysków, a co za tym idzie, interes podupada. Wielu przedsiębiorców przekonało się na własnej skórze, że brak inwestycji może odbić się przysłowiową czkawką. Jednak inwestować też trzeba umieć. Lokowanie środków to zadanie trudne, do którego trzeba należycie się przygotować. Zagadnienie to jest jeszcze istotniejsze w przypadku, gdy wchodzimy w nieznane do tej pory obszary działalności. Wtedy warto skorzystać z opinii eksperta, dbającego o nasze stabilne prosperowanie i jednocześnie chroniącego przed potencjalnym bankructwem.

W takim przypadku należy zwrócić się do specjalisty od rachunkowości inwestycyjnej. Będzie to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z pewnością bez przeszkód rozróżni sposoby dyskontowania strumieni pieniężnych, jak i dokładnie przeanalizuje i wyceni ewidencję dłużnych papierów wartościowych, instrumentów finansowych i aktywów w środkach trwałych. Ogólnie osoba piastująca to stanowisko, będzie biegle obracać się w podstawach rachunkowości, wszelkiego rodzaju mechanizmy związane z inwestycjami opanuje do perfekcji, a z kolei te inwestycje, które nie będą ściśle wiązać się z finansami, również nie będą stanowić dla niej najmniejszego problemu.

Jeśli widzisz siebie w takiej roli, jako jedną z najważniejszych osób w firmie i przy okazji zarabiającą bardzo dobre pieniądze, koniecznie skorzystaj z usług Krajowej Izby Księgowych (KIK). Została ona uhonorowana Certyfikatem ISO i wpisem do ewidencji szkół i placówek oraz rejestrem instytucji szkoleniowych, co tylko podkreśla jej efektywność kształcenia oraz elitarny charakter, a tym nie może pochwalić się żadna konkurencja. W ofercie Izby znajduje się kurs specjalista ds. rachunkowości inwestycyjnej. Rzeszów to obecnie jedno z niewielu miejsc w Polsce, w którym zapotrzebowanie na tego typu pracowników sukcesywnie wzrasta. Całe szkolenie wykonuje się online bez wychodzenia z domu i bez pracy w grupie. Do tego uczestnik może też zapomnieć o uprzykrzających życie wykładowcach, których niekompetencje często przyczyniają się do rezygnacji większości kursantów, na czym tracą wszyscy. Innowacyjne metody dydaktyczne pozwalają o wiele szybciej opanować materiał niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Zdobyte dzięki instruktażowi uprawnienia są zgodne z jurysdykcjami wydanymi przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Są one w pełni legalne w świetle polskiego prawa i pozwalają podjąć pracę zarówno w firmach prywatnych, jak i instytucjach wchodzących w struktury rządowe i samorządowe naszego państwa.