Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/150/kurs-i-stopnia-dyrektora-finansowego-online/src-BlogGdynia

Profesjonalizm i dojrzałość, to dwie z wielu cech jakie powinny wyznaczać standardy osób aspirujących na stanowisko dyrektora finansowego. Sukces czy człowiek? To wahanie ma wielu pracodawców, którzy rekrutują kandydatów na to stanowisko. Pretendenci powinni wspierać rozwój organizacji, dążyć do równowagi między wdrożeniem nowoczesnych procesów zarządczych, a także nowoczesną produkcją. Sukces oraz integracja nowo przyjętych podmiotów, popularne „wychodzenie na plus”, to cele, które stawiane są przed przyszłymi jednostkami, które obejmują posady dyrektorów finansowych. Analizowanie ich podstawy pod kątem wyników firmy to nie wszystko. Liczą się także indywidualne osiągnięcia, postępy dokonywane przez dyrektorów.

Z tego wszystkiego doskonale wyciągają wnioski specjaliści działający pod egidą Krajowej Izby Księgowych. Jeszcze kilka miesięcy temu zebrano grupę wybitnych znawców branży rachunkowości oraz ekonomii po to, aby byli w stanie stworzyć nową, innowacyjną metodę edukacji. Miała ona rozwiązywać wszelkie problemy towarzyszące osobom, które niestety musiały zaprzestać pogłębiania swojej wiedzy i doświadczeń. Powody były najróżniejsze, począwszy od braku środków na dojazdy, wyżywienie, zakwaterowanie w hotelach po najzwyczajniejszy brak czasu. Z tego też powodu powstał internetowy kurs I stopnia dyrektora finansowego. To platforma edukacyjna, której istnienie już zasiliło rynek pracy w wielu wybitnych dyrektorów finansowych. Krajowa Izba Księgowych zadbała praktycznie o wszystko, od najlepszych warunków do nauki np. jakość udostępnianych materiałów po zaplecze. Ta jednostka oświatowa znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych, a także liście placówek i szkół edukacyjnych. Wszystkie świadczone usługi przez Krajową Izbę Księgowych, czyli szkolenia kwalifikujące, doszkalające oraz zawodowe są oznaczone najwyższymi certyfikatami ISO. Świadczy to o wysokim poziomie udostępnianych usług. Każde działanie jest oczywiście zgodne z rozporządzeniami wprowadzonymi w życie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Największym walorem rozwiązania, jakim jest internetowy kurs I stopnia dyrektora finansowego, jest fakt, iż praktycznie niczym się nie różni od wykładów, które odbywają się w Gdyni, Warszawie czy innych miastach naszego kraju. Identyczne także są dokumenty, które świadczą o uzyskanych kwalifikacjach, są drukowane na tych samych wydrukach. Pracodawcy na równi traktują obie formy kształcenia, jednak ta, którą można świadczyć przed własnym komputerem jest znacznie bardziej komfortowa. Niedługo z pewnością z powodzeniem może zastąpić tą odbywającą się drogą tradycyjną.