Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/154/kurs-ii-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogGdańsk

Zadajesz sobie pytanie, czy nadajesz się na kierownika biura rachunkowego? W wielu firmach, wielu osobom powierzenie tego stanowiska jest gwarantowane z powodu merytorycznego opanowania tematyki. Jednak dobra wiedza na temat produktu czy też lojalność wobec firmy nie zawsze okazuje się wystarczająca w kwestii prowadzenia i organizacji całego biura rachunkowego. W Polsce brakuje osób, które oprócz biegłości technicznej, doświadczenia w organizacji posiadają także liczne talenty i usposobienia. Każda osoba, która aspiruje na stanowisko kierownika biura rachunkowego musi być w jak najlepszym stopniu przygotowana do pełnienia funkcji kierowniczej. W jaki sposób można zdobyć m.in. inteligencję emocjonalną, która wiąże się z odpowiednim zaangażowaniem z każdym członkiem zespołu?

Krajowa Izba Księgowych zna odpowiedź na to pytanie i z tego też powodu stworzyła na polskim rynku pracy, nową i jak dotąd najbardziej innowacyjną metodę uzyskania wszystkich potrzebnych kompetencji. Złotym środkiem jak się okazuje jest online kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego. To szereg wykładów, ćwiczeń praktycznych oraz materiałów, które przekazywane są uczestnikowi kursu za pośrednictwem platformy e-learningowej. Warto zauważyć, że nie bez powodu, Krajowa Izba Księgowych jest uznawana za jedną z najlepszych jednostek organizacyjnych w naszym kraju pod względem kształcenia poprzez zawodowe, kwalifikacyjne i doszkalające kursy. Innowacyjna forma kształcenia pozwala na podjęcie szkolenia w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Wystarczy dostęp do komputera wraz z podłączeniem do globalnej sieci.

Krajowa Izba Księgowych zapewnia, że ta internetowa nauka jest w pełni certyfikowana zgodnie ze standardami ISO, co świadczy o najwyższej jakości tejże usługi. Dodatkowa KIK jest jednostką systemu oświaty, która wpisana jest do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. W tym przypadku nawet osoba bezrobotna może wnioskować do Urzędu Pracy o możliwość pokrycia kosztów szkolenia.

Krajowa Izba Księgowych swój internetowy kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego kończy oficjalnym testem egzaminacyjnym, którego zdanie pozwala na zdobycie oryginalnego dokumentu. W ten sposób kursant otrzymuje certyfikat świadczący o zdobytych kwalifikacjach na takich samych wzorach i na podstawie tych samych przepisów prawnych, co w przypadku szkoleń stacjonarnych. Z tego też powodu kurs II stopnia kierownika biura rachunkowego do złudzenia przypomina szkolenia stacjonarne w Gdańsku, Katowicach czy też Warszawie. Nie trzeba, więc wyjeżdżać do dużego miasta, aby zdobyć nowe doświadczenia. Wystarczy tylko włączyć swój komputer i uruchomić platformę e-learningową, której twórcami jest Krajowa Izba Księgowych.