Kurs II stopnia dyrektora finansowego Olsztyn

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/151/kurs-ii-stopnia-dyrektora-finansowego-online/src-BlogOlsztyn

Dyrektorzy finansowi w Polsce mają o wiele większy zakres odpowiedzialności niż osoby zajmujące to samo stanowisko w innych krajach. Co należy zauważyć, w naszym kraju przedstawiciele tego zawodu aspirują bardzo często do pozycji dyrektora zarządzającego. Co należy do głównych funkcji dyrektora finansowego? Otóż zapewnienie ciągłości finansowania oraz działalności gospodarczej firmy. Wiele osób zajmujących to intratne stanowisko ma powierzone dodatkowe zadania, jak np. decydowanie o wprowadzeniu nowego systemu informatycznego. Jak pokazują statystyki, w porównaniu z zagranicznymi kolegami i koleżankami, polski dyrektor finansowy może mieć często nawet mniej niż trzydzieści lat. To oznacza, że przy obraniu odpowiedniej ścieżki i staraniom, każdy może zostać wkrótce jedną z najważniejszych osób w organizacji. Kariera na to stanowisko stoi otworem.

Pomocną dłoń dla chętnych na obranie takie zawrotnej kariery zawodowej wysuwa Krajowa Izba Księgowych, która utworzyła innowacyjne rozwiązanie. Jest nim internetowy kurs II stopnia dyrektora finansowego. To co odróżnia tę formę od innych szkoleń, to fakt, iż w całości odbywa się za pośrednictwem komputera, który wystarczy, aby miał dostęp do Internetu. Bez względu na miejsce, czas, szkolenie może odbywać się w tempie, w porcjach materiału, które jest w stanie zrealizować dany kursant. Co najważniejsze, Krajowa Izba Księgowych to jednostka oświatowa, która posiada wpis do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. Jednak to nie wszystko, otóż instytucja ta swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie, co zostało potwierdzone stosownymi certyfikatami ISO. Wkład w rozwój edukacji w naszym kraju Krajowej Izby Księgowych odnosi się także do kursów zawodowych, doszkalających, a także kwalifikacyjnych. Wielu absolwentów, którzy mają za sobą internetowe szkolenie w zakresie umiejętności na stanowisku dyrektora finansowego na II stopniu, prędko pozyskało nowe miejsce pracy. Pracodawcy bardzo często sami zgłaszają się po absolwentów Krajowej Izby Księgowych.

Co ważne, internetowy kurs II stopnia dyrektora finansowego niewiele różni się od swojego pierwowzoru w trybie stacjonarnym w Olsztynie, Krakowie czy Gdańsku. Nawet wydawane druki poświadczające zdobyte kwalifikacje są nanoszone na te same szablony. Poza tym wszelkie działania Krajowej Izby Księgowych są zgodne z rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Każdy absolwent ma pewność, że wszystko odbywa się w sposób legalny i zgodnie z normami placówek edukacyjnych w naszym kraju. Nie pozostaje nic innego, jak spróbować swoich sił i wspinać się po szczeblach kariery zawodowej.