Kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego Warszawa

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/153/kurs-i-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogWarsz

Transformacja ustrojowa w Polsce, a potem wstąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej, miały znaczący wpływ na rozwój koniunktury. Wszelkiego rodzaju mechanizmy prawne oraz dotacje spowodowały, że spora liczba obywateli zdecydowała się na założenie własnych firm, dzięki którym zaistnieli na rynku i zaczęli godnie zarabiać. Biznes nakręca biznes, w związku z czym byliśmy i nadal jesteśmy obserwatorami dynamicznego rozwoju różnych gałęzi gospodarki. Jedną z nich jest bez wątpienia rachunkowość. Nie wszyscy przedsiębiorcy, można śmiało uznać, że większość, są ekspertami od trudnych zagadnień związanych z księgowością. A bez odpowiednich praktyk w prowadzeniu rachunków żadna, nawet najprężniej działająca firma, nie ma racji bytu przez dłuższy okres. Dlatego tysiące przedsiębiorstw postanowiło skorzystać z usług zewnętrznych podmiotów, które specjalizują się w księgowości. A te z kolei nigdy nie narzekają na brak zajęć. Jedyną bolączką setek biur rachunkowych jest brak rąk do pracy, dlatego osoba posiadająca zalecane kompetencje bez problemu znajdzie zatrudnienie w branży. Szczególnie poszukiwani są specjaliści, którzy są w stanie piastować stanowiska kierownicze. Mogą oni liczyć na naprawdę atrakcyjne zarobki, które są niedostępne w wielu innych dziedzinach.

Podjęcie zatrudnienia jako kierownik wiąże się z posiadaniem odpowiedniej, fachowej wiedzy. By ją zdobyć, wystarczy skorzystać z oferty przygotowanej przez Krajową Izbę Księgowych (KIK). To instytucja, która może pochwalić się certyfikatami jakości ISO, realizacją programu zgodnego z MEN i co najważniejsze efektywną działalnością, która mierzona jest w tysiącach wyedukowanych specjalistów. Absolwenci KIK z niespotykaną szybkością pną się po szczeblach biznesowej kariery, często zajmując najwyższe stanowiska w swoich branżach. Jedną z wielu ofert Izby jest kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego. Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk – nie ma różnicy, w którym z tych miast będziesz szukał pracy, po ukończeniu szkolenia bez najmniejszych problemów znajdziesz ją wszędzie. Cały instruktaż wykonasz w domu, wystarczy tylko zalogować się za pomocą komputera ze stałym połączeniem z internetem na specjalnej platformie e-learningowej. Im większym wykażesz się zapałem i motywacją, tym szybciej opanujesz materiał i przejdziesz do finalnej części kursu. W niej napiszesz esej, w którym przedstawisz i pokrótce wyjaśnisz zdobyte informacje i przez to udowodnisz, że nauka była jak najbardziej produktywna. Następnie wykonasz test zaliczeniowy, który okaże się zwykłą formalnością. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat. Dzięki niemu zdobędziesz etat kierownika biura rachunkowego.