Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/135/kurs-analityk-kredytowy-online/src-BlogWarsz

Początkowy kapitał każdego przedsiębiorstwa zazwyczaj nie jest imponujący. Rozkręcenie własnej firmy jest zadaniem trudnym, bo prócz pomysłu trzeba mieć też odpowiednie podstawy finansowe, które pozwolą na stabilną działalność na rynku. Większość właścicieli, którzy mają wizję, a nie mają pieniędzy, decyduje się na zaciągnięcie kredytu. Niestety często nie potrafią oni mierzyć sił na zamiary, dlatego, zanim tak naprawdę zaczną karierę w świecie biznesu, już toną w długach, których nie potrafią spłacić. Wsparcie finansowe w formie pożyczki nie jest niczym złym, ale trzeba to robić z głową. Jeśli przedsiębiorca nie potrafi określić, jaka wysokość kredytu zapewni mu odpowiedni rozwój, ale jednocześnie nie puści go z torbami, powinien powierzyć rozwiązanie swojego problemu specjaliście, a owym specjalistą jest analityk kredytowy. Osoba z tego typu kompetencjami nie tylko pomoże raczkującym przedsiębiorcom. Pomoże również w przypadku innych kredytów na dowolny cel, ponadto dobierze taką wysokość raty, która zbytnio nie nadwątli miesięcznego budżetu. Zawód analityka kredytowego dodatkowo wiąże się z satysfakcjonującymi zarobkami, a to z racji, że właśnie tych specjalistów jest na rynku stosunkowo niewiele, a na brak pracy z pewnością nie mogą narzekać.

Jeśli uważasz, że zrozumienie działania mechanizmów kredytowych nie stanowi dla ciebie najmniejszego problemu, ponadto w końcu chciałbyś zarabiać na poziomie i nie martwić się ciągłym brakiem gotówki, to zawód analityka kredytowego będzie najlepszą możliwą formą kariery zawodowej. W realizacji marzeń pomoże ci Krajowa Izba Księgowych (KIK). Jest to instytucja edukacyjna, która poprzez bogatą ofertę szkoleń co roku „dostarcza” na rynek pracy wysokiej klasy specjalistów, ponadto jest wpisana do ewidencji szkół i placówek oraz posiada szereg certyfikatów ISO. Jeśli chcesz dołączyć do tego zacnego grona, to KIK z należytą starannością ci to zapewni. Jeden z instruktaży, który proponuje Izba, to kurs analityk kredytowy. Warszawa to dynamicznie rozwijające się miasto, a jedną z podstaw zapewniających jej nieustanny gospodarczy progres są właśnie kredyty. Dlatego, jeśli swoją karierę zawodową wiążesz z tą aglomeracją, to szkolenie Krajowej Izby Księgowych pozwoli ci podbić biznesowe salony stolicy. Cały instruktaż wykonasz w komfortowych warunkach w domu pod warunkiem, że posiadasz komputer ze stałym połączeniem z siecią. Pozytywne ukończenie kursu skutkuje uzyskaniem upragnionego tytułu analityka kredytowego, który jest przepustką do podjęcia pracy w różnego rodzaju instytucjach bankowych, jak również otwiera możliwość założenia własnej działalności, która z pewnością doskonale będzie sobie radzić na rynku. Do tego sam kurs i przyznawany tytuł są zgodne z wytycznymi MEN.