Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/150/kurs-i-stopnia-dyrektora-finansowego-online/src-BlogWarsz

W miarę rozrostu danej spółki czy przedsiębiorstwa tworzą się nowe etaty. Zdecydowaną większość stanowią oczywiście te niższego szczebla, które z kolei są motorem napędowym do rozwoju firmy. W przypadku każdego podmiotu po pewnym czasie pojawia się problem zarówno w zarządzaniu środkami ludzkimi, jak i finansowymi. Z tą pierwszą bolączką poradzą sobie kierownicy, którzy często są rekrutowani z obecnej załogi, co stanowi swego rodzaju gratyfikację i zachętę dla innych, że oto sumienna praca popłaca i zostaje doceniona. Z kolei, jeśli chodzi o zagadnienia związane z przepływem gotówki, to tu potrzeba już specjalistycznej wiedzy, dotyczącej działania zaawansowanych mechanizmów finansowych. Nieoceniona w tej sytuacji jest też znajomość przepisów prawnych i obostrzeń, które bezpośrednio wynikają z dyrektyw państwowych, jak też unijnych. Piastowanie stanowiska dyrektora finansowego wiąże się z niemałą odpowiedzialnością, ale osoba pełniąca tę funkcję z góry jest niezwykle szanowana przez innych współpracowników. Oczywiście bardzo ważny jest aspekt pieniężny. Dyrektor, z racji swojej funkcji, może liczyć na sowite wynagrodzenie. Jeśli chciałbyś kiedyś objąć etat dyrektora finansowego, pomoc w zdobyciu specjalistycznej wiedzy oraz odpowiednich uprawnień zapewni ci Krajowa Izba Księgowych.

Powód rozpoczęcia nauki w KIK jest tylko jeden, a chodzi o jakość kształcenia. W tym przypadku nie ma obaw o swoją przyszłość. Kursy organizowane przez KIK są zgodne z wymogami MEN, jak również realizowane są według certyfikatów jakości ISO.

Krajowa Izba Księgowych (KIK) jest jednostką systemu oświaty, która za swój główny cel stawia dostarczanie na rynek pracy wysokiej klasy specjalistów. Jedno ze szkoleń oferowanych przez KIK to kurs I stopnia dyrektora finansowego. Zarówno Warszawa, jak i Gdańsk czy Białystok będą doskonałymi miejscami do jego realizacji. Efektywne nauczanie zapewni ci specjalna platforma e– learningowa, na którą zalogujesz się za pomocą komputera z dostępem do internetu. Praca ze szkoleniem nie wiąże się z pracą w grupie i kapryśnym prowadzącym, dzięki czemu unikniesz wielu stresujących sytuacji, które pewnie pamiętasz jeszcze z czasów szkolnych. Wszelką wiedzę zdobędziesz właśnie dzięki innowacyjnemu portalowi, który został stworzony przez grono światowej sławy specjalistów. Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnej nauki, czyli za pomocą papierowych notatek, wszystkie załączniki dostępne na platformie możesz w każdej chwili pobrać i wydrukować. Zdobyte informacje będziesz systematyzować przy pomocy testów cząstkowych, natomiast finalna część kursu, która decyduje o uzyskaniu certyfikatu, okaże się banalnie prosta oczywiście pod warunkiem, że rzetelnie podszedłeś do nauki. Pozytywne ukończenie instruktażu skutkuje otrzymaniem uprawnień dyrektora finansowego I stopnia, które stanowią przepustkę do podjęcia niezwykle ciekawego i dobrze płatnego zajęcia.