Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/138/kurs-i-stopnia-glownego-ksiegowego-online/src-BlogWarsz

Osoba, która nie poszerza swoich kompetencji, z biegiem czasu zaznaje stagnacji na rynku pracy. Objawia się to choćby przez brak możliwości awansu w firmowej hierarchii, a w przypadku nieposiadania stałego zatrudnienia znalezienie etatu graniczy z cudem. Mimo kwalifikacji ilość specjalistów w danej dziedzinie jest tak duża, że uzyskanie wakatu choćby w mało prestiżowym przedsiębiorstwie, jest nie lada wyzwaniem. Doraźnym lekarstwem na tego typu przypadki jest ciągłe dokształcanie się. Natomiast by być naprawdę atrakcyjnym pracownikiem, który bez problemów rekrutacyjnych obejmie wybrane przez siebie stanowisko, należy otwierać się na kierunki, które stanowią niszę na rynku pracy. Takim kierunkiem z pewnością jest księgowość. To bardzo odpowiedzialne zajęcie, ale jednocześnie ciekawe, przynoszące satysfakcję i niemały dochód. By móc ubiegać się o stanowisko w dziale finansowym każdej instytucji, należy mieć fachową wiedzę. Alternatywą dla długich i żmudnych studiów są różnego rodzaju szkolenia. Bezkonkurencyjnym liderem w tym segmencie świadczącym swoje usługi na najwyższym możliwym poziomie, jest Krajowa Izba Księgowych (KIK).

KIK to podmiot, który poprzez swoją działalność rewolucjonizuje metody nauczania, jednak wszystko to w zgodzie w jakością kształcenia zgodnej z certyfikatami i rozporządzeniem MEN. Oferta Krajowej Izby Księgowych bez wątpienia skierowana jest do osób, których celem jest znalezienie satysfakcjonującego zajęcia zarówno pod kątem finansowym, jak i samorealizacyjnym. Szkoleniem, które doskonale wpisuje się w wyżej wymienione cele, jest kurs I stopnia głównego księgowego. Jeśli twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, oferta ta jest skierowana właśnie dla ciebie. KIK nie tylko pomaga w osiągnięciu efektów edukacyjnych, ale ceni też czas i wygodę swoich kursantów. W związku z tym korzysta z najnowszych zdobyczy technologicznych, czyli komputerów i internetu. Co to oznacza? Jeśli nauka w tradycyjnych salach lekcyjnych, z udziałem innych studentów i wykładowców, jest dla ciebie nieprzyjemnym wspomnieniem czasów szkolnych, to Krajowa Izba Księgowych wyszła naprzeciw twoim obawom. Kurs I stopnia głównego księgowego wykonasz, nie wychodząc z domu oczywiście pod warunkiem, że posiadasz komputer ze stałym połączeniem z siecią. Szkolenie jest całkowicie online. Za efektywną naukę, oprócz twojego zapału i zaangażowania, będzie odpowiadać specjalna platforma e-learningowa, która powstała z udziałem szerokiego grona ekspertów. Nie masz żadnych limitów czasowych związanych z realizacją instruktażu, możesz go wykonywać tak długo, jak tylko zechcesz. Kiedy już przyswoisz wiedzę i obronisz ją podczas finalnych części kursu, otrzymasz uprawnienia, dzięki którym rynek pracy w specjalistycznej i dobrze płatnej branży stanie przed tobą otworem.