Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/137/kurs-asystent-ds-ksiegowosci/src-BlogBiałystok

Asystent do spraw księgowości jest jedną z osób zatrudnionych w sektorze związanym z księgowością oraz rachunkowością. Zazwyczaj jest to osoba która wspomaga dział ich pracy oraz w codziennych obowiązkach. Bardzo często na takim stanowisku jest zatrudniona osoba, która nie posiada jeszcze zbyt dużego doświadczenia aby mogła ona pełnić stanowisko samodzielnego księgowego. Pracując jako asystent do spraw księgowości może ona uzyskać niezbędną praktyczną wiedzę na temat tego zawodu oraz zdobyć cenne doświadczenia tak, aby móc przyszłości uzyskać awans i podjąć pracę na lepszym stanowisku. Aby móc rozpocząć pracę jako asystent do spraw księgowości niezbędne jest posiadanie odpowiedniego wykształcenia lub chociaż ukończenie zawodowego kursu. Decydując się na uczestnictwo w kursie warto jest wybrać taki kurs, który oferuje zarówno informacje teoretyczne, jak również praktyczne szlifowanie umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Wśród jednostek które zajmują się organizacje właśnie takich kursów na tle innych bez wątpienia wyróżnia się Krajowa Izba Księgowych, która posiada bardzo duże doświadczenie w swojej branży oraz od lat wpisuje się w czołówkę firm zajmujących się organizacją szkoleń. Szkolenia organizowane przez KIK odbywają się na terenie całej Polski. Kurs asystent ds. księgowości ma miejsce między innymi w mieście Białystok. Oferta szkoleń Zawodowych w branży księgowości i rachunkowości realizowana przez KIK jest jednak znacznie większe i obejmuje różnorodne miasta na terenie całego kraju. Bardzo dobrą alternatywą dla standardowych i stacjonarne kursu są szkolenia online, które odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnej i profesjonalnej platformy do nauczania zdalnego. Warto zaznaczyć że za profesjonalizm i wysoką efektywnością kształcenia uczestników kursu asystent do spraw księgowości oraz innych szkoleń realizowanych przez Krajową Izbę Księgowych odpowiada między innymi bardzo dobre przygotowanie merytoryczne treści omawianych na kursie, a także zgodność ich z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający doświadczenie w nauczaniu, bardzo dokładnie przygotowują treści poruszane podczas kursu co pozwala każdemu uczestnikowi szkolenia na bardzo łatwe przyswajanie nowych informacji oraz szlifowanie umiejętności. Po zakończonym kurs asystent ds. księgowości każdy absolwent uzyskuje certyfikat ukończenia kursu i dyplom, a także możliwość posługiwania się tytułem asystent do spraw księgowości. Takie dokumenty stanowią oficjalne potwierdzenie zdobycia określonych w planie kursu umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych potrzebnych do wykonywania z powodzeniem i pełną odpowiedzialnością tego zawodu.