Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/135/kurs-analityk-kredytowy-online/src-BlogBydg

To odpowiedzialne stanowisko, które w głównej mierze dotyczy bankowości detalicznej. W tym przypadku analiza wniosku klienta indywidualnego o przyznaniu danego produktu bankowego na podstawie ściśle wytyczonych wymagań może pomóc w spełnieniu najskrytszych marzeń. Niekompetentność w tym zakresie może nawet doprowadzić do wyrzutów sumienia u osoby piastującej takie stanowisko. Analityk kredytowy, bo o nim mowa, otrzymuje dane do analizy wprost od doradcy bankowego, który ma bezpośredni kontakt z klientem ubiegającym się o kredyt. Czy ty właśnie chcesz nie dopuścić do podobnej sytuacji omyłkowej? Z pewnością tak, jeśli interesuje cię ta materia, to powinieneś zadbać o odpowiedni poziom kształcenia.

Jest na to jedyna słuszna droga. Krajowa Izba Księgowych wypuściła niedawno na rynek nowy rodzaj kształcenia. Jest to internetowy kurs analityka kredytowego. To pierwsze tego typu rozwiązanie, gdyż wcześniej w tej branży były tylko możliwości odbywania szkoleń w ośrodkach stacjonarnych. Na innowacyjny krok zdecydował się interdyscyplinarny zespół złożony z najlepszych specjalistów pracujących dla Krajowej Izby Księgowej. Nikogo nie dziwi, że właśnie ta organizacja jest wpisana do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. Poza tym proponowane przez nich rozwiązanie jest opatrzone wszelkimi certyfikatami ISO, co świadczy o najwyższej możliwe jakości kształcenia. Cały e-learningowy kurs kończy się egzaminem, którego zdanie z wynikiem pozytywnym pozwala na otrzymanie dokumentów potwierdzających zdobyte kwalifikacje. Są wydawane na tych samych drukach i na obowiązujących podstawach prawnych, co w przypadku stacjonarnych szkoleń. Także jest zgodne pod każdym względem z wymogami stawianymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Konieczność wyjazdów na szkolenia, czy też kupowania obiadów i rezerwowania pokoi hotelowych w miejscowościach, gdzie znajduje się placówka stacjonarna zakończyła się. Teraz większość osób kształcący się na stanowisko analityka kredytowego decyduje się na e-szkolenie. Krajowa Izba Księgowych może się pochwalić wieloma znakomitymi absolwentami, którzy właśnie taką ścieżkę edukacji obrali. Nie zmienia to faktu, że także pod wieloma innymi względami wybija się na tle konkurencyjnych placówek szkoleniowych. Internetowy kurs analityka kredytowego jest równoznaczny z tym, który odbywa się w Bydgoszczy czy w innych miejscowościach, w których zlokalizowane są ośrodki stacjonarne. W żaden sposób nie należy e-learningu traktować jako środka zastępczego, lecz stojącego na tym samym stopniu hierarchii. Krajowa Izba Księgowych nigdy nie zawiodła swoich kursantów, także w zakresie internetowych szkoleń z branży rachunkowości zaprezentowała się z jak najlepszej strony.