Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogBydg

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że wypłacalność i sporządzanie, realizowanie tej czynności zgodnie z przepisami prawnymi należy do najważniejszych obowiązków polityki kadrowej i płacowej każdej organizacji. Osoby zatrudnione na stanowisku odpowiadającym za poprawność sporządzania listy płac nie mogą się mylić. Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji pracowniczej, listy płac, realizacja spraw kadrowych i wiele innych pośrednich obowiązków leży w wachlarzu wymagań, które stawiane są przed osobami rekrutowanymi na stanowisko specjalisty ds. wynagrodzeń. Polityka płacowa żadnej firmy nie może szwankować, stąd też na polskim rynku pracy występuje nieustanny niedobór takich osób. Pracodawcy wciąż chcą zapełnić etaty na tym stanowisku. Na szczęście braki są uzupełniane systematycznie.

Skąd ta poprawa? Jest to w głównej mierze zasługa pionierskiego osiągnięcia specjalistów, którzy pracują w Krajowej Izbie Księgowych. Otóż ta jednostka oświatowa, która świadczy usługi na najwyższym poziomie jakości, bo zgodnie z wszystkimi certyfikatami ISO, może pochwalić się stworzeniem niepowtarzalnej platformy e-learningowej. Na niej zamieszczony został internetowy kurs specjalisty ds. wynagrodzeń. To pierwsza i jedyna jak do tej pory taka możliwość na polskim rynku. Wystarczy rozsiąść się przed własnym komputerem, wykupić szkolenie, a dostępna przez całą dobę możliwość nauki staje przed każdym otworem. To niesamowite jak to może być łatwe i komfortowe. Bez konieczności wyjazdu, opłacania pobytu hotelu i kupowania posiłków, nie przerywając swoich dotychczasowych obowiązków. Każdy chętny może dzięki Krajowej Izbie Księgowych skorzystać z takiej szansy. Ponadto cały kurs internetowy specjalisty ds. wynagrodzeń ukończony z wynikiem pozytywnym pozwala na otrzymanie dokumentów wydrukowanych na tych samych szablonach, na podstawie tych samych przepisów prawnych co w przypadku szkoleń stacjonarnych.

Nie trzeba się obawiać niezgodności z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej, o to również w najlepszy możliwy sposób zadbała Krajowa Izba Księgowych. Internetowy kurs specjalisty ds. wynagrodzeń jest równoważny z tym, który prowadzony jest w Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu i Warszawie oraz wielu innych miastach Polski. Krajowa Izba Księgowych jest wpisana do ewidencji szkół i placówek oświatowych oraz w rejestrze instytucji szkoleniowych nie z przypadku! Poza tym każda osoba o statusie bezrobotnego może wnioskować o częściowe pokrycie kosztów e-szkolenia. Nabyte kwalifikacje są w pełni autentyczne, nie ma tutaj żadnych niedociągnięć. Renoma Krajowej Izby Księgowych o tym świadczy, a także zatrudnienie wielu absolwentów tej jednostki oświatowej.