Szkolenia płace 2017

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogPłace2017

W dzisiejszych czasach wszystko idzie do przodu. Technologia, motoryzacja i wszelkie inne branże nieustannie się rozwijają. Podobnie jest w przypadku przepisów prawa, choć tutaj narzucone zmiany zazwyczaj bywają uciążliwe. Regulacje często nie niosą ze sobą zakładanych korzyści, ponadto wprowadzają chaos i nieporządek w już istniejących jurysdykcjach. Kiedy rządzący zdają sobie sprawę, że ich zmiany spowodowały więcej szkód niż pożytku, starają się je na nowo nowelizować i to też z różnym skutkiem. Nowe obostrzenia prawne nie omijają księgowości. A jak wszyscy wiemy, dziedzina ta jest niezwykle ważna w prawidłowym funkcjonowaniu praktycznie każdego podmiotu, zaczynając od małych firm, przez urzędy, na potężnych przedsiębiorstwach kończąc. Jednym z działów księgowości, który szczególnie dotyka każdego z nas, jest dział płac. Jego płynne działanie jest pożądane przez wszystkich pracowników, dlatego tak ważne jest, by księgowi byli na bieżąco ze wszystkimi przepisami prawa.

Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którym aktualne informacje dotyczące mechanizmów wynagrodzeń są niezbędne do prawidłowego funkcjonowaniu w życiu zawodowym, są szkolenia z płac aktualnym programem nauczania z 2017 i 2018 roku. Oferuje je Krajowa Izba Księgowych (KIK). Jest to niezależny podmiot edukacyjny, którego oferta skierowana jest głównie do tych, którzy już pracują w referatach księgowości lub dopiero zamierzają rozpocząć swoją karierę zawodową w tego typu specjalizacji. KIK to renomowana instytucja świadcząca swoje usługi w sektorze edukacyjnym na najwyższym poziomie. Cechują ją efektywność i profesjonalizm, które zostały wypracowane przez lata działalności na rynku. Najlepszym świadectwem jej działań jest nadany przez Polski Komitet Normalizacyjny certyfikat ISO. Wszystkie kursy edukacyjne proponowane przez Krajową Izbę Księgowych są zgodne z wysokimi wytycznymi MEN. Szkolenie z płac nie jest w tym przypadku wyjątkiem, dlatego możesz być pewien, że będzie stanowić kompendium poszukiwanej przez ciebie wiedzy. Kurs uwzględnia wszystkie najnowsze regulacje prawne, w związku z tym nic cię nie ominie. Dodatkową zaletą oferty jest fakt, że wykonasz ją samodzielnie w domu online. Dzięki specjalistycznej platformie interaktywnej z łatwością przyswoisz niezbędne informacje i nie będzie ci do tego potrzebny żaden wykładowca czy prowadzący. Ukończenie kursu, prócz zdobycia wszystkich niezbędnych do podjęcia pracy wiadomości, będzie również skutkować otrzymaniem dyplomu Specjalisty ds. Wynagrodzeń. Tytuł ten może okazać się przysłowiowym asem w rękawie w przypadku, gdy będziesz chciał ubiegać się o podwyżkę u swojego pracodawcy.