Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogŁódź

Ustalenie systemu płac nie należy do zadań łatwych. Aby go dobrze opracować, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę sytuację finansową podmiotu, któremu ma służyć. Ponadto musi uwzględniać różnego rodzaju rozporządzenia oraz przepisy prawne, które będą poświadczać jego legalność. Każda wypłata składa się z szeregu części składowych, których właściwe proporcje są ściśle ważne. Czasem nawet wykwalifikowany księgowy ma problem ze sporządzeniem odpowiedniego mechanizmu wynagrodzeń. Bardzo rzadko udaje się go ustalić w taki sposób, by wszyscy byli usatysfakcjonowani. Często kręci nosem szefostwo, które uważa, że zbyt duża część wypracowanych środków jest przeznaczana na pensje pracownicze. Innym razem niezadowolenie wyrażają sami pracownicy, którzy z kolei twierdzą, że powinni pobierać większe wypłaty. Przecież firmie się powodzi, widać to gołym okiem. Szef właśnie kupił nowy samochód, więc chyba nie jest źle, argumentują. Co rusz księgowy ma najprawdziwsze urwanie głowy. Alternatywą jest ciągłe poszerzanie kompetencji, na przykład w postaci kursów. Jednak gdzie znaleźć szkolenie, które zapewni produktywną naukę? Najlepszym rozwiązaniem dla tego typu rozterek jest oferta proponowana przez Krajową Izbę Księgowych (KIK).

Krajowa Izba Księgowych to instytucja o bogatej tradycji. Skuteczne metody dydaktyczne potwierdza cała rzesza zadowolonych absolwentów. O prestiżu KIK świadczą certyfikaty ISO, przyznane jej przez Polski Komitet Normalizacyjny. System kształcenia oferowany przez podmiot jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi MEN. Chcesz zdobyć kompendium wiedzy dotyczące opracowywania systemu wynagrodzeń? Szkolenia z płac są właśnie dla Ciebie, a Łódź jest doskonałym miejscem do ich zrealizowania. Włącz komputer, zaloguj się na platformę e-learningową i działaj. Cały kurs opracujesz bez wychodzenia z domu. Aby usystematyzować ogrom informacji, będziesz wykonywać testy cząstkowe. Nie martw się, jeśli przy którymś powinie ci się noga. Możesz go rozwiązywać aż do skutku. Ostateczną część szkolenia stanowią film zaliczeniowy i test generalny. Na tym pierwszym omawiasz w merytoryczny sposób zdobyte informacje. Nie musi on być przesadnie długi. Najlepiej, by trwał 5-10 minut i był w pełni zrozumiały. Po poprawnej weryfikacji filmu przechodzisz to testu generalnego, który składa się z 30 wybranych losowo pytań z testów cząstkowych, więc jego zdanie nie powinno być żadnym problemem. Zaliczenie szkolenia skutkuje otrzymaniem tytułu Specjalisty do spraw Wynagrodzeń. Co najważniejsze, oprócz tytułu zyskasz ogrom specjalistycznej wiedzy, dzięki której ustalanie systemu płac nigdy więcej nie sprawi ci problemu.