Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogKato

Zastanawiasz się nad zmianą pracy albo chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje odnoszące się do pracy w księgowości, w dziale kadr i płac? Decydując się na tradycyjne metody odbywania długotrwałych kursów i szkół policealnych stracisz naprawdę dużo czasu, nie licząc wszystkich nieprzespanych nocy i nie mówiąc o trudnym podziale wolnego czasu na pracę w domu i dla najbliższych. Nie poddawaj się jednak w swoich planach na przyszłość, które faktycznie mogą pomóc Ci poprawić stopę życiową i zwiększyć zadowolenie z wykonywanego zawodu. W tym przypadku rozwiązaniem może okazać się specjalistyczne szkolenie z płac realizowane według Twojego grafiku. Tylko gdzie takie znaleźć, prawda? Pomoc w ich znalezieniu oferuje ci Krajowa Izba Księgowych (KIK).

Instytucja ta ma długą tradycję w nauczaniu, popartą wieloletnią działalnością na rynku. O jej profesjonalizmie świadczy szereg certyfikatów ISO, ponadto wszystkie przekazywane informacje są opracowane zgodnie z wytycznymi MEN. Jedną z ofert Krajowej Izby Księgowych są szkolenia płace. Katowice, Wrocław, Gdańsk czy Warszawa – to bez znaczenia, gdzie mieszkasz, gdyż kurs możesz wykonać wszędzie. Wystarczy, że posiadasz komputer ze stałym podłączeniem do sieci. Platforma elearningowa opracowana przez szereg specjalistów w efektywny sposób pozwoli przyswoić wiedzę, która dostarczy ci merytorycznych argumentów podczas konfrontacji z szefostwem i księgowym. Dzięki odbytemu szkoleniu ze szczegółami poznasz mechanizmy, które rządzą ustalaniem płac w przedsiębiorstwach.

Skąd pewność, że Krajowa Izba Księgowych będzie najlepszym wyborem z pośród wszystkich instytucji? To całkiem proste, bowiem KIK spełnia wszelkie wymogi nie tylko stawiane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, ale również przez pracodawców i firmy, które oczekują wysoko wykfalifikowanych pracowników. Zasada jest jedna – nie należy wybierać szkoły tylko przez wzgląd na kuszące rabaty, a przede wszystkim na poziom nauczania. A o tym ostatnim świadczą certyfikaty placówki oraz dokumenty wydawane po pomyślnie zakończonych kursach zawodowych. W jednym i w drugim przypadku KIK gwarantuje, że wiedza uzyskana w trakcie nauczania online jest proporcjonalna do edukacyjnych potrzeb stawianych przez rynek pracy. Powiedzieć, że oferuje kwintesencję zagadnień z dziedziny płac i księgowości to raczej nic nie powiedzieć. KIK umożliwia zdobycie świadectwa, które jest czymś więcej niż dokumentem. To przepustka do lepszych zarobków i lepszego życia. Postaw przed sobą kalkulator i pomyśl ile jest warte wszystko, czego pragniesz od swojej pracy. Oczywiście mowa o przyszłych zarobkach, które podniesiesz dzięki jednemu, (nie)zwykłemu szkoleniu z płac.