Szkolenia płace Poznań

handshake nach dem bewerbungsgespräch

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogPozn

Po latach pracy jako pracownik niższego szczebla postanawiasz rozkręcić własny biznes. Masz wizję, trochę zaoszczędzonych środków i zapał do pracy. Zwalniasz się z obecnego stanowiska i wcielasz plan w życie. Początki, jak to zwykle bywa, są trudne, jednak z czasem wszystko zaczyna się układać. Twój pomysł trafił w niszę rynkową, zleceń jest coraz więcej, a ty nie nadążasz z ich realizacją. Zatrudniasz pomocnika. Idzie wam coraz lepiej. Inwestujesz w biznes. Kupujesz nowe wyposażenie, samochód, wysyłasz pracownika na szkolenia. Z czasem zaczyna brakować rąk do pracy, więc decydujesz się na utworzenie kolejnych etatów. Na rynku istniejesz coraz dłużej a profesjonalne usługi, które świadczy twoja firma, przynoszą jej zasłużoną renomę i szacunek. Widząc, jak dobrze radzi sobie utworzona przez ciebie kadra pracowników, postanawiasz bardziej skupić się na papierkowej robocie, której jest coraz więcej. O ile radzisz sobie z podstawowymi zagadnieniami księgowymi, o tyle problemem zaczynają być kwestie wynagrodzeń. Sam przez wiele lat pracowałeś w prywatnej firmie i wiesz, że comiesięczne wypłaty nie zawsze są satysfakcjonujące. Zastanawiasz się, na jakie pensje możesz sobie pozwolić, by nie zachwiały płynności finansowej firmy, a z drugiej strony były sprawiedliwe i adekwatne w stosunku do wykonywanej przez twoją załogę pracy. Postanawiasz, że nie będziesz korzystał z pomocy księgowego, tylko wszystko opracujesz sam, bo tak będzie sprawiedliwiej. Szukasz jakiegoś kursu, który pozwoli zdobyć ci niezbędną wiedzę? Naprzeciw twoim oczekiwaniom wychodzi Krajowa Izba Księgowych.

Krajowa Izba Księgowych (KIK) to renomowany podmiot edukacyjny, świadczący swoje usługi na przestrzeni lat. Jej profesjonalizm został dostrzeżony przez Polski Komitet Normalizacyjny, który postanowił uhonorować instytucję certyfikatem ISO. KIK swój program kształcenia opracował w zgodzie z wytycznymi MEN. Jeden z kursów, który oferuje placówka to szkolenia płace. Jeśli twoje miejsce zamieszkania to Poznań, oferta jest przygotowana właśnie dla ciebie. Pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób pogodzisz kurs i prowadzenie firmy, bo przecież własny biznes to tak naprawdę praca przez 24 godziny na dobę. Nie martw się – by wykonać szkolenie, nie musisz nawet opuszczać swojego biura, pod warunkiem, że masz w nim komputer ze stałym podłączeniem do sieci. Całość kursu wykonujesz online. Dzięki niemu z powodzeniem opracujesz sprawiedliwą strukturę płac, a ponadto prócz wiedzy uzyskasz tytuł Specjalisty do spraw Wynagrodzeń. W przyszłości możesz go z sukcesem wykorzystać, bo jak sam zapewne wiesz, problem niezadowolenia z pensji jest utrapieniem wielu firm.

A nawet jeśli nie jesteś pracodawcą, a zwykłym pracownikiem, kurs ten także jest przeznaczony dla Ciebie. Nauczysz się wszystkiego, co potrzebne do odpowiedzialnego zarządzania finansami w firmie, począwszy od regulacji norm prawa do praktycznego wykorzystywania wiedzy w ramach stanowiska specjalisty ds. wynagrodzeń.