Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogŁódź

Żadną tajemnicą nie jest fakt, iż osobą, która odpowiada za prawidłowe prowadzenie administracji płacowej pracowników jest specjalista ds. wynagrodzeń. Do jego głównych obowiązków należy także naliczanie pensji, tak aby od strony prawnej było wszystko zgodne z przepisami prawa pracy oraz regulaminem wynagradzania. Sporządzanie list płac, administrowanie i monitorowanie całego przebiegu wypłacania pensji, czyli uwzględnianie wykorzystanych dni urlopowych, poziomu absencji chorobowej, wykorzystanie budżetu płac itp., to wszystko leży w gestii obowiązków specjalisty ds. wynagrodzeń. Bez takiej osoby praktycznie żadna organizacja nie jest gotowa działać efektywnie na rynku i przeciwstawiać się działaniom swojej konkurencji. Bez kontroli efektywności wynagrodzeń po prostu nie można odpowiednio funkcjonować.

O takie podstawowe kwestie w każdej organizacji należy zadbać. Stąd też Krajowa Izba Księgowych pomyślała o rozwiązaniu, które ucieszy każdego pracodawcę mającego problem z pozyskaniem wykwalifikowanej osoby na tym stanowisku. Internetowy kurs specjalisty ds. wynagrodzeń jest receptą na wiele problemów codziennych zarządców przedsiębiorstw. To w chwili obecnej na rynku najszybszy możliwy sposób pozyskania kompetentnego fachowca w tej materii. Krajowa Izba Księgowych od wielu lat spisuje się należycie w takich zadaniach. Nie dziwi nikogo to, że uznawana jest w kraju za najwybitniejszą instytucję szkoleniową. Posiada wpis do ewidencji szkół i placówek, a także wiele niezbędnych certyfikatów ISO podkreślających jakość świadczonych usług. Nie ma też problemów ze spełnianiem ustawowych norm prawnych, gdyż spełnia wszystkie kryteria stawiane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Najwyraźniej skończyła się era ciągłych wyjazdów na szkolenia stacjonarne. Osoby, które chcą w przyszłości zostać wykwalifikowanymi specjalistami ds. wynagrodzeń wybierają zdecydowanie częściej możliwość nauki przed komputerem. Stąd też fala popularności rozwiązania internetowego kursu stale rośnie. Pracodawcy nie mają żadnych powodów do narzekania. Uważają świeżo upieczonych absolwentów Krajowej Izby Księgowych za bardzo trafne zasilenie swojej kadry, a także możliwość inwestycji w taką osobę. Można rzecz, że organizacja jaką jest KIK od kilku lat staje się głównym źródłem pozyskiwania najwybitniejszych specjalistów w branży księgowości. Żadna inna organizacja, placówka nie może się tym w takim stopniu pochwalić. Najważniejsze jest to, że Krajowa Izba Księgowych nie tylko daje wiele możliwości przyszłym specjalistom, ale także stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę. Oznacza to, że pewnie niebawem znowu pojawi się kolejne ułatwienie w kwestii pogłębiania wiedzy.