Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/147/kurs-specjalista-ds-kontrolingu/src-BlogBydg

Osoba, która w przyszłości chce zostać specjalistą ds. kontrolingu powinna charakteryzować się pewnymi cechami osobowościowymi, które mogą w znaczący sposób zwiększyć szanse w kręgach zawodowych, a także mogą przyczynić się do rozwoju kariery. Kandydat na specjalistę ds. kontrolingu poza wykształceniem ekonomicznym powinien posiadać odpowiednie doświadczenie w zakresie praktyki w działach kontrolingu czy księgowości. Biegła znajomość arkuszy kalkulacyjnych, bazy danych, czy też wybitne umiejętności analityczne, te i wiele innych cech mogą przyczynić się, że nie tylko osoba młoda, ale bardziej doświadczona jest w stanie zmienić swoje życie zawodowe, na lepsze oczywiście. Jakie są perspektywy rozwoju? Specjalista ds. kontrolingu może przy dobrym doborze praktyk awansować na stanowisko kontrolera finansowego, a jeszcze kolejną alternatywą jest wykonywanie obowiązków audytora wewnętrznego lub zewnętrznego. Poza tym stanowisko samodzielnego księgowego to także kolejny szczebel, o który warto się pokusić.

Krajowa Izba Księgowych jako jedyna jednostka w Polsce pokusiła się o stworzenie naprawdę ciekawej formy nauki, która zakończona rzeczywiście kończy się uzyskaniem pełnowartościowego dyplomu ukończenia szkolenia. Nic nie dzieje się z przypadku, co tylko dotknie, wymyśli Krajowa Izba Księgowych, sprawia że wielu osobom jest łatwiej rozwijać swoje hobby, zawodowe umiejętności. Tym bardziej, że przez internetowy kurs specjalisty ds. kontrolingu zbiera bardzo pochlebne recenzje, a pierwsi wykształceni absolwenci niemal natychmiast otrzymali zatrudnienie w wielu organizacjach w naszym kraju. Cała działalność Krajowej Izby Księgowych jest zgodna z wymogami stawianymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Poza tym, internetowy kurs specjalisty ds. kontrolingu jest co do joty podobny do odpowiednika stacjonarnego, który odbywa się m.in. w Bydgoszczy, Krakowie czy też w Warszawie. Z tym, że jest totalnie bardziej komfortowy niż te odbywające się w ośrodkach znajdujących się na mapie w rzeczywistości. Każdy kursant może mieć pewność, ze wpłacone pieniądze nie są stracone, a wręcz przeciwnie, to bardzo dobra inwestycja w siebie i swoje własne umiejętności.

Wykorzystaj swoją szansę i stań się dzięki Krajowej Izby Księgowych – specjalistą ds. kontrolingu. Internetowy kurs jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet osoba na co dzień nie funkcjonująca przed komputerem powinna sobie z obsługą w pełni poradzić. Szkolenie e-learningowe wypuszczone na rynek przez Krajową Izbę Księgowych, to możliwość spokojnego i rzetelnego przygotowania się dla przyszłych pokoleń. Wpłać wymaganą sumę za uczestnictwo w kursie i oddaj się nauce.