Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/151/kurs-ii-stopnia-dyrektora-finansowego-online/src-BlogBydg

Warunki pracy w Polsce dla dyrektora finansowego są niezwykle kuszące. To zawsze wysokie wynagrodzenie, praca w eleganckim biurze, która wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Poza tym dyrektor finansowy powinien nieustannie śledzić wszelkie wskaźniki ekonomiczne oraz trendy, czy też rozwiązania finansowe. Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia, czy awans, to wszystko znajduje się w kręgu zainteresowań osób, które chcą pójść zawodowo właśnie w tę stronę. Dyrektor finansowy może być zatrudniony w dużych firmach, ale także w zakładach produkcyjnych, niezależnie od sektora. W Polsce występuje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w tym zakresie. Czy można zmniejszyć ten deficyt?

Rozwiązanie z tej trudnej sytuacji znalazła Krajowa Izba Księgowych, która w odpowiedniej chwili zadbała o nowe źródło pozyskiwania wyszkolonych osób w zakresie II stopnia dyrektora finansowego. Pionierską receptą na wszystkie tego typu problemy stał się internetowy kurs II stopnia dyrektora finansowego. Tego jeszcze nie było w naszym kraju! Wystarczy włączyć komputer, opłacić szkolenie, a w mgnieniu oka, każdy kursant w dowolnej chwili będzie mógł rozpocząć naukę i to bez opuszczania murów swojego domu! Trzeba wziąć pod uwagę to, że Krajowa Izba Księgowych stała się jedyną jednostką oświatową w naszym kraju, która wprowadziła tego rodzaju rozwiązanie na rynek. Poza tym całościowo oferta jest zgodna z przepisami wprowadzonymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Sama placówka posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, a wszystkie świadczone przez nią usługi opatrzone są w certyfikaty ISO. Sprawowanie funkcji dyrektora finansowego dzięki tym wszystkim regulacjom jest w pełni legalne po zdobyciu dyplomu z rąk interdyscyplinarnego zespołu Krajowej Izby Księgowych. Dyplomy wydawane są na tych samych wzorach i na tej samej podstawie przepisów prawnych, co w przypadku dokumentów wydawanych przez jednostki stacjonarne.

Internetowy kurs II stopnia dyrektora finansowego jest równoważnym trybem nauczania co te odbywające się na terenie Bydgoszczy i wielu innych miast w Polsce. Każdy absolwent Krajowej Izby Księgowych, także w przypadku rezultatów i kwalifikacji osiągniętych przez Internet może liczyć na duże zainteresowanie ze strony pracodawców. Każde zarejestrowane przedsiębiorstwo potrzebuje wysokiej klasy dyrektora finansowego. Zaliczenie egzaminu końcowego na II stopniu tej specjalizacji, to już naprawdę sam szczyt! Jeśli chcesz być kolejną osobą tego typu, to wystarczy, że wyklikasz sobie nowe doświadczenia i wykształcenie. Miejsc na zapisy do internetowego trybu nauczania nigdy nie zabraknie, ale z wolnymi wakatami w firmach już tak nie będzie!