Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/src-BlogKIK

Pracownik atrakcyjny w oczach bieżącego lub przyszłego i potencjalnego pracodawcy to taki, który jest świadomy swoich umiejętności oraz wiedzy, ale także taki, który dąży do samodoskonalenia i zwiększania swoich kompetencji zawodowych. Dlatego też nawet mając ugruntowaną pozycję i pracę warto jest uczestniczyć w kursach, które pozwalają na szlifowanie umiejętności oraz uczą o tym, jak korzystać z nowoczesnych metod i sposobów pracy, bazując na przykład na innowacyjnych programach komputerowych.

Celem kursów organizowanych przez Krajową Izbę księgowych jest poszerzanie wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji w zakresie ujętym w danym kursie. Kursy kadry i płace w formacie online pozwalają na pozyskanie wiedzy na temat zagadnień z zakresu dokumentacji i ewidencji kadrowej, a także dokumentacji płacowej i podatkowej pracowników zatrudnionych w danej firmie. W programie kursów ujęte są również zagadnienia z zakresu odpowiedniego naliczania płac oraz obsługi wiodących programów kadrowo-płacowych z których korzystają zarówno małe, jak i większe firmy. Warto zaznaczyć, że kursy przygotowane przez Krajową Izbę Księgowych są w pełni profesjonalne oraz merytoryczne, a całość zajęć stworzona jest przez doświadczonych w swoim fachu specjalistów. W odróżnieniu od wielu innych placówek, kursy organizowane przez KiK realizowane są w zgodzie z programem kształcenia proponowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz posiadają certyfikat ISO mówiący o wysokiej jakości kursów. Wszystko to sprawia, że każdy kursant po ukończeniu szkolenia posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, a także stosowne zaświadczenia na ten temat (m.in. certyfikat w dwóch językach).

Kurs kadry i płace można odbyć w trybie online. Jest to bardzo duże udogodnienie dla wszystkich uczestników. Kursy odbywają się na wygodnej platformie internetowej, która jest bardzo prosta w obsłudze – podczas tego typu kursu poruszane są takie same obszary tematyczne, jak podczas szkoleń organizowanych w standardowym trybie. Kurs online pozwala na indywidualne dopasowanie przebiegu kształcenia do swoich możliwości oraz preferencji – dzięki temu istnieje możliwość rozłożenia kursu na dłuższy okres lub wręcz przeciwnie – odbycie go w trybie przyśpieszonym. Takie rozwiązanie sprawia, że kursy organizowane przez Krajową Izbę Księgowych są przyjazne dla wszystkich osób pracujących, a także dla tych osób, dla których dojazd oraz wszelkie dodatkowe koszty związane z kursem mogłyby być dość obciążające. Kurs online pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale także fundusze, które trzeba przeznaczyć każdorazowo na dojazd na miejsce w którym kurs się odbywa oraz pokrycie innych wydatków (noclegi, posiłki itd.).