Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/145/kurs-ii-stopnia-kontrolera-finansowego-online/src-BlogOlsztyn

Zdaniem specjalistów, zawód kontrolera finansowego jest jednym z najbardziej opłacalnych zawodów w Polsce. Standardowe zarobki na tym stanowisku są oczywiście uzależnione od doświadczenia i posiadanych uprawnień do wykonywania obowiązków na tym stanowisku, ale potrafią kształtować się na szczeblu od 8000 do 10000 złotych brutto. Mimo szerokiego zakresu obowiązków, zawód kontrolera finansowego stanowi marzenie wielu osób, które rozpoczynają swoją karierę w strukturach branży związanej z finansami. Nadzór nad tym zakresem sprawowany w korporacjach wymaga bardziej wytężonej pracy niż w mniejszych przedsiębiorstwach, lecz jest tak samo ważny dla organizacji. Ocena sytuacji firmy na rynku i doradztwo stanowi podstawę przyszłych działań i ustanawiania strategii rozwoju.

Tak istotne stanowisko wymaga odpowiedniego wyszkolenia, stąd też Krajowa Izba Księgowych postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzyć innowacyjne rozwiązanie edukacyjne. Mianowicie chodzi o internetowy kurs II stopnia kontrolera finansowego. Za pośrednictwem platformy edukacyjnej każdy może podjąć pierwsze szlify w tej profesji. To nie tylko niska cena, ale przede wszystkim ta sama jakość, którą można zaznać w szkoleniowych ośrodkach stacjonarnych. Co najważniejsze, Krajowa Izba Księgowych jest jednostką systemu oświaty, która jest wpisana do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. Wszystko świadczone usługi przez tę organizację spełniają normy zawarte w regulacjach prawnych wprowadzonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Krajowa Izba Księgowych prowadzi wiele innych kursów zawodowych, kwalifikacyjnych oraz doszkalających, które są oznaczone certyfikatami ISO potwierdzającymi najwyższą jakość usług,. Warto też zwrócić uwagę na to, że otrzymane dokumenty dla osoby, która zakończy naukę są identyczne z tymi, które otrzymuje się w jednostkach stacjonarnych. Drukowane są na tych samych wzorach i umożliwiają podjęcie legalnej pracy. Internetowy kurs II stopnia kontrolera finansowego jest już w tej chwili traktowany jako równorzędna forma kształcenia co stacjonarnie w Olsztynie, Białymstoku oraz Warszawie.

W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani, opcja nauki z perspektywy własnego fotela jest niezwykle komfortowa. To szansa dla tych, którzy nie potrafią znaleźć czasu na podwyższanie swoich kwalifikacji. Kurs online II stopnia kontrolera finansowego jest otwartą furtką dla przyszłych wysokiej klasy specjalistów w tym fachu. Warto skorzystać z takiej sytuacji zanim rynek zostanie odpowiednio zaspokojony. Po zdobyciu takich kwalifikacji można wspinać się po szczeblach kariery i czerpać 100% satysfakcji.