Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/151/kurs-ii-stopnia-dyrektora-finansowego-online/src-BlogGdynia

Grono dyrektorów finansowych to wyjątkowa społeczność, która ma świadomość mocy sprawczej i możliwości zmian następujących w świecie biznesu. Funkcje, prawa jakimi dysponują wpływają często trwale na ekonomię, rachunkowość organizacji, w których są zatrudnieni. Jednak problemem staje się brak liderów przyszłych zmian. Zdobywanie wiedzy kluczowej z obszarów zarządzania biznesem są niezbędnym narzędziem w tym fachu. Jednak rozwijanie tych i wielu innych kompetencji wcale nie jest takie łatwe. Dołączenie do tego elitarnego grona osób, które dużo mogą i dużo zarabiają może być dla wielu nieosiągalne. Jednak pojawiają się przebłyski wśród wielu jednostek, które wystarczy przypilnować, aby w najbliższej przyszłości były w stanie pełnić tego rodzaju funkcję.

Krajowa Izba Księgowych postanowiła podjąć swoistą krucjatę mającą na celu „użyźnienie” rynku pracy w nowe jednostki, które za parę lat mogą stanowić o sile grona dyrektorów finansowych. Internetowy kurs II stopnia dyrektora finansowego to platforma edukacyjna stworzona przez elitę wybitnych specjalistów z zakresu rachunkowości i ekonomii. Pod szyldem Krajowej Izby Księgowych działali prężnie jak jeden mąż, aby wpoić na stałe młodym Polakom możliwości rozwoju jakie przed nimi stoją. Szkolenie za pośrednictwem Internetu stało się alternatywą dla nauki w trybie stacjonarnym. To nie tyle coś zamiast, ale tak naprawdę możliwość wyboru, który niweluje problemy typu braku środków pieniężnych na pokrycie kosztów spalonej benzyny, wyżywienia czy zakwaterowania w hotelach. Przede wszystkim komfort nauki przed własnym komputerem jest w stanie zaoszczędzić na tyle czasu, aby potencjalny kursant nie musiał zawieszać swoich dotychczasowych zajęć zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Krajowa Izba Księgowych dba o swoją renomę. W kraju jest znaną jednostką oświatową, która znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych, a także na liście placówek i szkół. Poza tym wszystkie świadczone usługi w wykonaniu Krajowej Izby Księgowych są opatrzone certyfikatami ISO. Przyszłość z pewnością należy do internetowego kursu II stopnia dyrektora finansowego, gdyż jest czymś na wzór tych zajęć, które odbywają się stacjonarnie w Gdyni, Krakowie czy Warszawie. Za kilka lat właśnie tym kanałem będą pozyskiwani najlepsi specjaliści w tym fachu. Nie ukrywa to także Ministerstwo Edukacji Narodowej, które w pełni podziela działania Krajowej Izby Księgowych. Żaden kursant nie musi obawiać się tego, że padnie ofiarą oszustwa. Nie w tym przypadku, Krajowa Izba Księgowych zapracowała na swoją pozycję na rynku przez wiele lat i działaniach tej organizacji celem jest zasilenie rynku pracy w najlepszych wykształcone jednostki.