Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/153/kurs-i-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogGdynia

Bezpieczna współpraca z biurem rachunkowym, to dla wielu zarządów organizacji jeden z głównych celów, który pozwala na dobre funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jednym z wielu zadań kierownika biura rachunkowego, bez względu na wielkość firmy, jest przede wszystkim dopilnowanie, aby wszystkie niezbędne dokumenty były wypełnione w prawidłowy sposób. Zalecany jest także bieżący monitoring terminowych rozliczeń zarówno z instytucjami państwowymi, takimi jak urząd skarbowy czy ZUS, a także pracownikami firmy czy też kontrahentami. Wielu właścicieli przedsiębiorstw zastanawia się czy samemu prowadzić księgowość, czy jednak zlecać to zewnętrznym biurom rachunkowym. Praktyka jest przeróżna, ale na rynku wciąż niezwykle pożądaną profesją jest osoba posiadają umiejętności kierownika biura rachunkowego.

W tym celu Krajowa Izba Księgowych wpadła na genialny pomysł, aby zasilić rynek pracy w Polsce przyszłymi specjalistami z branży. Stworzyła na potrzeby zarówno pracodawców, jak i przyszłych kandydatów internetowy kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego. To niesamowicie innowacyjne osiągnięcie jest rozwiązaniem wielu problemów, które stawały się zaporą dla wielu pretendentów. Dodatkowe koszty spowodowane brakiem środków na pokrycie dojazdów, wyżywienia w hotelach czy zakwaterowaniu w hotelach czy brak wolnego czasu na naukę, to były powody, dla których wiele osób zaprzepaściło swoje szanse na rozwój zawodowy. Krajowa Izba Księgowych nie tylko proponuje usługi w niskich cenach, ale także wykazują one bardzo wysoką jakość, co znajduje potwierdzenie w uzyskanych certyfikatach ISO. Poza tym sama ta jednostka oświatowa jest na stale uprawomocniona w rejestrze instytucji szkoleniowych oraz znajduje się na liście szkół i placówek edukacyjnych.

Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej są przestrzegane także na każdym polu przez pionierów z Krajowej Izby Księgowych. Internetowy kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego rzecz jasna stanowi taką samą wartość w kręgach pracodawców, co stacjonarne wykłady odbywające się w Gdyni, Poznaniu czy Warszawie. Ta zasada znajduje także potwierdzenie w drukach, na których wykonane są dyplomy, certyfikaty informujące o zdobytych kwalifikacjach. Są identyczne zarówno w kwestii wykładów stacjonarnych, jak i tych odbywających się za pulpitem biurek kursantów. Nie można zaprzeczać idei, że za kilka lat właśnie pogłębianie swojej wiedzy będzie praktykowane w sposób zdalny niż w ośrodkach szkoleniowych. To nie wygoda, a przede wszystkim oszczędność czasu, naukę za pośrednictwem Internetu można kontynuować z dowolnego miejsca o dowolnym czasie.