Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/153/kurs-i-stopnia-kierownika-biura-rachunkowego-online/src-BlogGdańsk

Szukasz możliwości profesjonalnego przygotowania do prowadzenia biura rachunkowego? Jednak, aby zostać kierownikiem takiej jednostki organizacyjnej należy w pierwszej kolejności pogłębić posiadaną wiedzę z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości. Poza tym obecni pracodawcy zwracają też uwagę na doświadczenia dotyczące praktycznej strony brania udziału we wszelkiego rodzaju stażach, warsztatach. Osoba, która w przyszłości chciałaby zostać kierownikiem biura rachunkowego musi być gotowa na to, aby towarzyszyć księgowym w codziennej pracy biurowej. Aspirować o wspomniane stanowisko mogą osoby, które posiadają wykształcenie średnie lub wyższe, czy też są absolwentami kursów na samodzielnych księgowych, głównych księgowych.

Te i wiele innych aspektów, które umożliwiają aspirowanie na stanowisko kierownika biura rachunkowego proponuje Krajowa Izba Księgowych. To jedyna jednostka systemu oświaty w Polsce, która jest wpisana zarówno do ewidencji szkół i placówek, a także rejestru instytucji szkoleniowych. Postęp technologiczny, który dotyka nas na co dzień sprawia, że specjalny zespół, złożony z wysokiej klasy specjalistów Krajowej Izby Księgowych stworzył online kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego. To szkolenie, które można podjąć w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Wystarczy tylko posiadanie własnego komputera z dostępem do Internetu. Rejestracja w serwisie i opłacenie abonamentu pozwala na całodobowy dostęp do specjalnej platformy. Krajowa Izba Księgowych dopilnowała, aby w każdym detalu internetowy kurs I stopnia kierownika biura rachunkowego był dopracowany. Cały proces nauki kończy się testem egzaminacyjnym, który pozwala na uzyskanie autentycznych dokumentów potwierdzających zdobyte kwalifikacje.

Są one drukowane na tych samych wzorach, co w przypadku kursów odbywających się w jednostkach stacjonarnych. Poza tym spełniają wszystkie wymogi stawiane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nauka pod egidą Krajowej Izby Księgowych jest w pełni legalna i potwierdzona licznymi certyfikatami. Wielu absolwentów internetowego kursu I stopnia kierownika biura rachunkowego ma nieodparte wrażenie, że w takim stopniu prowadzone są zajęcia w placówkach w Gdańsku, Wrocławiu czy innych miastach Polski. E-learning to przyszłość, doskonale z tego zdaje sobie sprawę Krajowa Izba Księgowych, która zrobiła ten krok znacznie wcześniej niż inne ośrodki szkoleniowe. Nauka z własnego domu nie jest w niczym gorsza od stacjonarnych kursów, a tak naprawdę jest równie dobra i do tego bardziej komfortowa! Trudno nie zaufać Krajowej Izbie Księgowych i nie skorzystać z przyjemnej formy nauki!