Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/138/kurs-i-stopnia-glownego-ksiegowego-online/src-BlogWroc

Jeśli chcesz kształcić się w jeszcze bardziej zaawansowanej tematyce twoich dotychczasowych zajęć, to natrafiłeś na najlepsze rozwiązanie. Dotychczas pracując jako główny księgowy zastanawiałeś się nad kilkoma kwestiami, które koniec końców nie dawały ci spokoju. Poszerzanie wiedzy na tak ważnym stanowisku, to nieustanne poszukiwanie często złotego środka z sytuacji, które wydawałaby się być patowymi. Jeśli nadal chcesz być autorytetem dla innych, zdobywać uznanie w oczach pracodawców, musisz bezustannie doskonalić swoje umiejętności praktyczne jak i zdobywać nowe uprawnienia. Stąd też warto rozejrzeć się za ofertą edukacyjną, która sprosta ciągłym zmianom prawnym i wymaganiom, które zależne są od wielu czynników.

Podnoszenie umiejętności, kwalifikacji umożliwia nowe rozwiązanie, które zostało utworzone przez wybitnych specjalistów Krajowej Izby Księgowych. Chodzi o internetowy kurs I stopnia głównego księgowego, czyli bardziej zaawansowany zbiór materiałów, który pozwoli ci na komfortowe pochłanianie kolejnych porcji wiedzy. Krajowa Izba Księgowych zna się na rzeczy, gdyż jako pierwsza w Polsce postanowiła nauczać za pośrednictwem łącza internetowego. Poza tym posiada wpis do ewidencji szkół i placówek, a także do rejestru instytucji szkoleniowych. Wydawane dokumenty, które są dowodem na zdobycie nowych kwalifikacji, są drukowane na tych samych wzorach i na podstawie obowiązującego w naszym kraju ustawodawstwa. Nie musisz obawiać się, że zainwestowane w twój rozwój pieniądze staną się bezużyteczne. Internetowy kurs I stopnia głównego księgowego jest tak samo traktowany przez pracodawców jak ten odbywający się na miejscu w ośrodku we Wrocławiu czy innym mieście naszego kraju.

Inwestycja, która się opłaca, tak ją określają absolwenci, którzy już skorzystali z takiej możliwości jaka podsuwa praktycznie pod nos Krajowa Izba Księgowych. W niskiej cenie, jakość, która oznaczona została certyfikatami ISO. Kursy prowadzone przez Krajową Izbę Księgowych z zakresu rachunkowości są o charakterze doszkalającym, zawodowym i kwalifikacyjnym. Pracodawcy bardzo pozytywnie spoglądają na każdego absolwenta, który w swoim CV posiada nazwę tejże placówki oświatowej. Nauka w najbardziej dogodnych warunkach, bo we własnym domu, jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie znajdują czasu na dokształcanie się ze względu na nadmiar obowiązków. Internetowy kurs I stopnia głównego księgowego pod patronatem Krajowej Izby Księgowych rzuca nowe światło na tę branżę. Już za moment ta innowacyjna metoda nauki przestanie być alternatywą, a jedyną słuszną ścieżką edukacyjną, która wykształciła wielu znakomitych specjalistów zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej.