Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/148/kurs-fakturzystki-online/src-BlogWroc

Działy księgowe potrzebują wykwalifikowanych pracowników. Dzięki nim zarządzenie finansami w przedsiębiorstwie odbywa się płynnie i bez żadnych utrudnień. A jak powszechnie wiadomo, pieniądze są istotnym czynnikiem, przemawiającym za odpowiednim prosperowaniem podmiotu. Jedną z podstawowych kwestii, jaką zajmują się fachowcy od finansów, jest wystawianie i rozliczanie faktur. W związku z tym coraz większym zainteresowaniem wśród pracodawców cieszy się zawód fakturzystki. Osoba piastująca to stanowisko zajmuje się wystawianiem faktur dla realizowanych dostaw, kontrolą nad obiegiem dokumentacji, utrzymywaniem kontaktu z innymi kontrahentami czy nadzorem nad dostawami. Ponadto często w zakresie jej obowiązków leży też wprowadzanie faktur do systemu, rozliczanie dokumentów magazynowych czy sprawowanie kontroli nad mieniem firmy.

Etat fakturzystki to często wymagające zajęcie, ale w zamian przynosi sporą satysfakcję i zarobki na wysokim poziomie. Obecnie każdy pracodawca wie, że aby przyciągnąć do siebie eksperta od tej niezwykle trudnej dziedziny, musi być konkurencyjny i proponować odpowiednie wynagrodzenie. Jednak by móc podjąć lukratywny etat, trzeba mieć kwalifikacje, a te pozwala zdobyć Krajowa Izba Księgowych (KIK). Ta renomowana jednostka edukacyjna może poszczycić się nie tylko wpisem do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych, ale też Certyfikatem ISO. A warto pamiętać, że tego typu wyróżnienia otrzymują tylko najlepsi z najlepszych.

Zresztą o jej efektywności zaświadczają też tysiące absolwentów, którzy dość szybko odnaleźli się na rynku pracy i dołączyli do grona ekspertów. W ofercie KIK znajduje się kurs fakturzystki. Wrocław, Lubin, Legnica czy Bolesławiec – nie będzie miało znaczenia miejsce, w jakim będziesz poszukiwać wakatu, bowiem we wszystkich tych miastach województwa dolnośląskiego bez problemu go znajdziesz. Szkolenie wykonasz w domu lub gdziekolwiek indziej sobie wymarzysz. Warunkiem jest tylko dostęp do komputera na stałe połączonego z internetem. W idealnych dla siebie warunkach opracujesz wszelkie zagadnienia, które przygotują cię do pełnienia zawodu. Bez pośpiechu i stresu, bo instruktaż nie ma limitu czasowego. Jego pozytywne zaliczenie skutkuje otrzymaniem tytułu Fakturzystki. Zarówno kurs, jak i otrzymane po jego ukończeniu dokumenty, są zgodne z obostrzeniami prawnymi wydanymi przez MEN i Ministra Pracy i Polityki Społecznej. To niezwykle ważne, gdyż dzięki temu zyskujesz pewność, że twoje umiejętności są zgodne z prawem i będą respektowane przez firmy prywatne, jak i jednostki wchodzące w skład struktur państwowych.