Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/148/kurs-fakturzystki-online/src-BlogRzeszów

Wpływ środków za wykonane usługi to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. I nie ma znaczenia, czy dany podmiot prosperuje w ramach działalności typowo prywatnej, czy wchodzi w skład struktur największej firmy obecnie działającej w Polsce, jaką jest administracja państwowa. W związku z tym bardzo ważne jest, aby wszelkie mechanizmy przekazu pieniężnego były realizowane prawidłowo, dlatego osoba odpowiedzialna za pierwszy etap tego schematu, czyli wystawiająca faktury, musi mieć niezbędną wiedzę i kompetencje, pozwalające jej należycie wykonać powierzone zadania. Wbrew pozorom obecnie brak jest ekspertów, którzy wyżej wymienione zagadnienie są w stanie przeprowadzić rzetelnie i bezproblemowo. Jednak samo wystawianie faktur tylko jeden z kilku aspektów, jakim zajmuje się osoba piastująca stanowisko w dziale księgowym. Musi bowiem umiejętnie nadzorować operacje wszystkich dostarczonych towarów i usług, utrzymywać kontakt z obecnymi klientami oraz pozyskiwać nowych, rozliczać wszelkiego rodzaju druki magazynowe, planować dostawy czy kontrolować obieg dokumentów w całym pionie rachunkowym podmiotu, w którym pracuje.

Tego rodzaju praca wiąże się z odpowiedzialnością, ale jej pozytywnym skutkiem są wysokie zarobki oraz brak problemów z pozyskaniem etatu zarówno w firmach prywatnych, jak i samorządowych. Dlatego, jeśli widzisz siebie właśnie w takiej roli, koniecznie skorzystaj z usług Krajowej Izby Księgowych (KIK). Poprzez wszystkie lata swojej działalności na rynku edukacyjnym ten renomowany podmiot wykształcił setki ekspertów w swoich branżach, którzy dziś stanowią elitarne grono poważanych specjalistów. Ponadto KIK uzyskała wpis do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych, oraz otrzymała Certyfikat ISO. To pierwsze wyróżnienie poświadcza o najwyższych standardach nauczania, to drugie zaś pozwoliło Izbie dołączyć do światowej awangardy, o której konkurencja może tylko pomarzyć. W ofercie KIK znajduje się kurs fakturzystki. Rzeszów, podobnie jak Wrocław czy Białystok, będzie jednym z niewielu miast w Polsce, pozwalającym podjąć lukratywne zatrudnienie właśnie w tym obszarze. Całe szkolenie można wykonać bez wychodzenia z domu, wystarczy do tego tylko komputer ze stałym połączeniem z internetem. Po pozytywnym ukończeniu instruktażu kursant otrzymuje szereg dokumentów, uprawniających go do podjęcia upragnionego i niezwykle perspektywicznego zawodu. Są one zgodne z rozporządzeniami MEN oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej. W związku z tym spełniają one wszelkie kryteria i obostrzenia, które zostały zawarte w polskim prawie.