Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/148/kurs-fakturzystki-online/src-BlogOlsztyn

Zarobki i perspektywy rozwoju fakturzystek w Polsce są coraz bardziej pozytywne. Zależą od kilku czynników, przede wszystkim od wielkości i lokalizacji przedsiębiorstwa. Istotne jest także doświadczenie i zaangażowanie danej osoby, która kandyduje na to stanowisko. W ostatnich latach osoby, które pełnią tego rodzaju obowiązki chwalą sobie swoich pracodawców, są doceniani, a dodatkowo często ich wkład, praca jest premiowana. Praca fakturzystki to korzystne rozwiązanie dla osób, które studiują na kierunku finanse i rachunkowość. Po uzyskaniu dyplomu mogą ubiegać się nie tylko o awans, ale także podwyższenie swojej płacy. Jednak na dobry start, warto zainwestować w siebie samego, zwłaszcza, jeśli chcemy coś zmienić w życiu zawodowym.

Na tej podstawie też została zebrana specjalna grupa złożona z wybitnych specjalistów z całej Polski. Mianowicie Krajowa Izba Księgowych postanowiła stworzyć innowacyjną formę edukacji. Ta misja zakończyła się powodzeniem, ponieważ tak można śmiało mówić o internetowym kursie fakturzystki. Platforma edukacyjna stworzona przy udziale bardzo dobrych informatyków stanowi miejsce w Internecie, w którym można posiąść wiedzę w zakresie rachunkowości i księgowości. Internetowe szkolenie dla przyszłych fakturzystek i fakturzystów jest szansą na zmianę swojego życia zawodowego. Przede wszystkim to nowa furtka szans dla tych, którzy nie mieli dotychczas czasu na podwyższanie swoich dodatkowych kwalifikacji. Ciągły pęd życiowy, inne obowiązki, to czynniki, które nie sprzyjały znalezieniu odpowiedniej ilości czasu. Jednak nauka w ośrodkach stacjonarnych to konieczność dojazdu, często noclegu w hotelu i poszukiwania dobrych stołówek. To nie tylko wymaga dużo czasu, ale także środków pieniężnych. Krajowa Izba Księgowych przyczyniła się więc do oszczędności czasu i pieniędzy, w ich przypadku nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Ta renomowana instytucja oświatowa posiada wszelkie uprawnienia, które świadczą o autentyczności kursu. Mianowicie znaleźć ją można na wykazie szkół i placówek edukacyjnych, a także w rejestrze instytucji szkoleniowych.

Wszystkie usługi świadczone przez Krajową Izbę Księgowych są uznawane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także posiadają ważne certyfikaty ISO, które na pracodawcach mogą zrobić naprawdę wielkie wrażenie. Internetowy kurs fakturzystki w zasadzie niczym nie różni się od szkoleń odbywających się stacjonarnie w Olsztynie, Gdańsku oraz innych miastach Polski. Nie trzeba wychodzić z domu, aby zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Wystarczy kilka kliknięć i chwil spędzonych w dogodnym wyłącznie tylko dla siebie terminie.