Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/137/kurs-asystent-ds-ksiegowosci/src-BlogPozn

Znalazłeś interesujące cię ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisko asystenta ds. księgowości? Chcesz aplikować na to stanowisko, ale niestety nie spełniasz na tę chwilę wymagań? Istnieje rozwiązanie, które może pozwolić ci się pozbyć takich problemów. Dzięki działalności Krajowej Izby Księgowych będziesz w stanie zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej. Na rynku pojawiło się rozwiązanie, które odpowiednio przygotuje cię do pracy w zawodzie asystenta ds. księgowości. Ułatwiona droga w żadnym wypadku nie jest kosztownym rozwiązaniem, a tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki. Wykonywanie czynności księgowych stanie się dla ciebie prostsze niż ci się wydaje. W niedługim czasie staniesz się prawdziwym specjalistą, dla którego wkrótce otworzą się nowe ścieżki awansu.

Rewolucję w twoim życiu zawodowym może dokonać internetowy kurs asystenta ds. księgowości. Jak to działa? Otóż wystarczy ci jedynie twój własny komputer z bezpośrednim dostępem do Internetu. W ten sposób w każdej chwili możesz rozpocząć naukę. Cały proces odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanej do tego celu platformy edukacyjnej. Zawiera ona wszelkie niezbędne materiały, z którymi zapoznanie się gwarantuje prawo przystąpienia do egzaminu końcowego. Uzyskanie wyniku pozytywnego to gwarancja otrzymania dokumentów, które są przygotowywane przez Krajową Izbę Księgowych na takich samych wzorach i na podstawie tych samych przepisów prawnych, co w przypadku stacjonarnych. Należy zwrócić uwagę, że oświadczenie o ukończonym internetowym szkoleniu oznaczone jest certyfikatem ISO, a ponadto jest klasyfikowane jako jedne z najlepszych, gdyż program edukacji opracowany przez KIK jest zgodny z wymogami MEN. Stanowi to potwierdzenie o świadczeniu najwyżej jakości usług. Poza tym Krajowa Izba Księgowych posiada wpis do ewidencji szkół i placówek, a także znajduje się wśród instytucji szkoleniowych. Ze względu na to, każdy bezrobotny może ubiegać się o dofinansowanie kursu internetowego w najbliższym Urzędzie Pracy.

To nie ostatni walor nauki za pośrednictwem komputera. Koniec z dalekimi wyjazdami do ośrodków stacjonarnych, które wymagają pokrywania kosztów zużywanej podczas drogi benzyny. Nie wydasz również pieniędzy na rezerwację pokoju hotelowego, ani też przeznaczanych na jedzenie w pobliskich restauracjach. Nawet nie będąc wyspecjalizowanym asystentem ds. księgowości zdajesz sobie sprawę, że rozwiązanie e-learningowe jest o wiele bardziej ekonomiczne, a zarazem wygodne! Z otrzymanymi certyfikatami jesteś w stanie podbić rynek pracy w branży księgowości. Internetowy kurs asystenta ds. księgowości niczym się nie różni od tego, co odbywa się stacjonarnie w Poznaniu czy Warszawie, więc po co przepłacać? W swoim domu możesz nauczyć się naprawdę wiele!