Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/src-BlogKIK

Znalezienie ciekawej pracy, która zapewni ciągły rozwój, a także satysfakcjonujące zarobki, wbrew pozorom wcale nie jest zadaniem łatwym. Wiele osób staje przed dylematem zatrudnienia w dziedzinach, które nie do końca odpowiadają ich preferencjom, a wśród nich znajdują się głównie osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę na rynku pracy, Również pracodawcy nie ułatwiają zadania. Często oczekują doświadczenia, które w przypadku ludzi młodych jest niemożliwe do zdobycia. Ponadto potencjalny chlebodawca chciałby, żeby jego pracownik posiadał szereg dyplomów potwierdzających ukończenie specjalistycznych kursów, które często nijak mają się do oferowanego stanowiska, a przede wszystkim proponowanej gaży. Impas pomiędzy obydwiema grupami pogłębia się, na czym traci zarówno jedna, jak i druga strona. Zatem co należy zrobić, aby zapewnić sobie dobry start na ryku pracy i móc przebierać w ofertach, mając możliwość zróżnicowanego wyboru? Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji. A najlepiej takich, które można zdobyć szybko, a samo ich osiągnięcie będzie stanowić przyjemny i satysfakcjonujący etap życia. Jedną z dróg do osiągnięcia tego celu jest ukończenie kursu księgowości.

Krajowa Izba Księgowych to renomowana instytucja, której skuteczność potwierdzają otrzymane certyfikaty ISO. Swoje metody nauczania prowadzi zgodnie z wytycznymi MEN. Przystępując do szkoleń oferowanych przez Izbę, masz pewność, że bierzesz udział w efektywnym nauczaniu wyróżniającym się wysoką jakością. Nieważne, gdzie mieszkasz, kursy księgowości prowadzone są wszędzie. W Krakowie, Zamościu, Wiślicy i wszystkich innych miastach w Polsce. Krajowa Izba Księgowych stawia na nowoczesność, dlatego swoje usługi oferuje online. Grono specjalistów opracowało zaawansowaną platformę e-learningową, która stanowi bazę działań kursanta. To właśnie dzięki niej masz dostęp do szerokiego spektrum materiałów szkoleniowych w postaci czytelnych prezentacji czy załączników tekstowych, w każdej chwili gotowych do druku. To, ile czasu zajmie ci zdobycie uprawnień, zależy tylko od ciebie. Szkolenie nie ma żadnego limitu czasowego, ale pamiętaj, że im szybciej je wykonasz, tym szybciej staniesz przed szansą zdobycia pracy w zawodzie. A z tym nie powinno być żadnego problemu. Każda instytucja jest bezradna, kiedy w jej szeregach brakuje wykwalifikowanego księgowego. Umiejętności i wiedza, które przyswoisz podczas odbywania szkolenia, bez kompleksów pozwolą ci odnaleźć się w gąszczu przepisów i kruczków prawnych. Księgowość to dynamicznie rozwijająca się gałąź rynku pracy, dlatego rzetelna i sumienna praca będzie otwierać przed tobą kolejne furtki awansu zawodowego.