Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/src-BlogKIK

Czy postrzegasz siebie jako przysłowiowego „ścisłowca”, a świat liczb nigdy nie miał przed tobą tajemnic? Z matematyki już od pierwszych lat edukacji miałeś najlepsze oceny spośród wszystkich swoich rówieśników? Z upływem lat twoja fascynacja królową nauk nie słabnie? Zadania, których rozwiązanie przyprawiało wiele osób o ból głowy, a dla całej reszty było niewykonalne, dla ciebie były bułką z masłem? Kończysz swoją licealną edukację, w ręku trzymasz świadectwo dojrzałości, a na nim widnieje nieosiągalny dla wielu kolegów i koleżanek wynik z matematyki? Chciałbyś dalej rozwijać się w tym kierunku, ale po przeczytaniu wielu artykułów w gazetach i internecie zdajesz sobie sprawę, że kończąc matematykę najprawdopodobniej uda ci się znaleźć pracę tylko w szkole? A ty nie widzisz siebie w roli nauczyciela i zastanawiasz się, co dalej zrobić ze swoim życiem? A może nie studiować? Może czas zacząć zarabiać pieniądze? A gdyby tak jeszcze praca ściśle wiązała się z ukochaną matematyką? Co zrobić, by zdobyć odpowiednie uprawnienia? Jeśli ta historia coś ci przypomina, a podobne pytania kłębią się w twojej głowie, to Krajowa Izba Księgowych potrafi udzielić ci na nie odpowiedzi.

Krajowa Izba Księgowych to renomowana szkoła, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Łączy tradycję z nowoczesnością. Tradycję, bo w swoich kursach wykorzystuje schematy, które zostały wypracowane przez pokolenia. Oferuję drogę ku nowoczesności, bo swoje usługi oferuje online. Jednym ze szkoleń znajdujących się w ofercie Izby jest kurs księgowości. Jeśli twoim miejscem zamieszkania jest Lublin, to kariera księgowego stoi przed tobą otworem. Przede wszystkim nie musisz już narażać się na stres związany z pracą w grupie. Nie musisz obawiać się kartkówek czy egzaminów, kiedy ktoś nieustannie śledzi każdy twój ruch w obawie, że możesz oszukiwać. Dzięki platformie e-learningowej to wszystko stanie się dla ciebie pieśnią przeszłości. Kurs możesz wykonać w ciągu kilku czy kilkunastu dni, wszystko zależy od przejawianego przez ciebie zapału. Kiedy już go ukończysz, otrzymasz uprawnienia księgowego, które są honorowane przez różnego rodzaju stowarzyszenia księgowych. Ponadto są zgodne z przepisami ministerialnymi. Nowo zdobyte kwalifikacje otworzą przed tobą szeroką ścieżkę kariery, bo przecież każdy urząd, firma czy przedsiębiorstwo potrzebuje księgowego. Efektywność nauczania kursów Krajowej Izby Księgowych potwierdza szereg certyfikatów (m.in. ISO) i z pewnością potwierdzisz ją ty sam, gdyż zdobyta wiedza ze spokojem pozwoli ci odnaleźć się w pracy księgowego. Dzięki temu powiążesz ukochaną matematykę z karierą zawodową, która zapewnia nieustanny rozwój.