Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/src-BlogKIK

Zawód księgowego to ciężki kawałek chleba i z pewnością potwierdzi to wiele osób, które już w tym zawodzie pracują. Księgowy jest odpowiedzialny za finanse firmy, a jak wszyscy doskonale wiemy, im więcej mamy pieniędzy, tym lepiej prosperujemy. Mądre zarządzanie środkami powinno cechować odpowiedzialnego księgowego, ale za roztropnością musi iść też wiedza. Bo księgowość to dziedzina, która nie zna nudy. Nie pomagają w tym politycy, którzy z zadziwiającą regularnością nowelizują lub wprowadzają całkiem nowe przepisy, które dotyczą właśnie środków finansowych. Jak nie pogubić się w gąszczu ustaw, rozporządzeń i paragrafów? Jak sprawić, by sytuacja finansowa naszego przedsiębiorstwa była stabilna, a najlepiej zwyżkowała? I jak na koniec realizować się w zawodzie księgowego? Z pomocą przyjadą kursy księgowości, a jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, ich wykonanie będzie szybsze i łatwiejsze, niż może ci się wydawać.

Szkolenia są organizowane przez Krajową Izbę Księgowych. To renomowana jednostka systemu oświaty, posiadająca niezbędne certyfikaty ISO kwalifikujące ją do organizowania kursów, a co za tym  idzie do efektywnego nauczania. Izba stawia na innowacyjność, dlatego swoje usługi świadczy online. Co to oznacza? Oznacza to, że tytuł księgowego możesz uzyskać bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że dysponujesz komputerem ze stabilnym połączeniem z internetem. Sam decydujesz, jak długo będziesz opracowywać kurs. Wszystko wykonasz w zaciszu własnego mieszkania, bez konieczności mierzenia się ze zgiełkiem panującym w różnego rodzaju szkołach czy placówkach oświatowych. Tradycyjne metody nauczania w grupach mają to do siebie, że nie zawsze dzięki nim osiągasz zamierzony cel. Czasem wystarczy przez nieuwagę czegoś nie zanotować. W konsekwencji mogła to być bardzo ważna informacja, a czasu na powrót już nie ma, ponieważ materiał i prowadzący bez chwili wytchnienia gnają dalej. Dzięki specjalistycznej platformie e-learningowej wyżej wymieniony problem znika. W każdej chwili możesz wrócić do wybranego zagadnienia i na spokojnie je przeanalizować. Aby nauka była jeszcze bardziej efektywna, podczas opracowywania kursu będziesz wykonywać testy cząstkowe, które tylko usystematyzują zdobytą wiedzę. Postępy, których dokonasz podczas pracy, na pewno nie przepadną, wszystko będzie na bieżąco zapisywane w pamięci aplikacji. Ukończenie szkolenia skutkuje zdobyciem upragnionych uprawnień. Krajowa Izba Księgowych świadczy swoje usługi na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, dlatego uzyskany przez ciebie tytuł będzie zgodny ze wszelkimi jurysdykcjami narzuconymi przez urzędników.