Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/132/kurs-specjalista-ds-kadr-online/src-BlogOlsztyn

Postaw na swoim i zostań specjalistą ds. kadr. Ta posada polega przede wszystkim na prowadzeniu teczek osobowych pracowników zatrudnionych w danej organizacji. Jednak zadania powierzone pracownikom ds. kadr wciąż ulegają zmianom. Kadrowcy dzieli się na HR twardy oraz miękki. Za co więc odpowiadają współcześnie HR-owcy?

Zarządzanie zasobami ludzkimi nie wykonuje się poprawnie bez doświadczenia i odpowiedniej wiedzy na ten temat. Adaptacja, rozwój pracowników, zadania dotyczące przepływu, zakres tematyczny – to wszystko wymaga bieżącego wsparcia merytorycznego. Niestety na polskim rynku wciąż brakuje wysokiej klasy specjalistów. Jest jednak pewna recepta na to, aby ten stan rzeczy uległ znacznej zmianie.

Krajowa Izba Księgowych to jednostka oświatowa, która wpadła na genialny pomysł. Otóż postanowiła zainwestować swoje wolne zasoby w innowacyjną formę nauki. Zespół złożony z najwyższej klasy specjalistów opracował platformę e-learningową. Internetowy kurs specjalisty ds. kadr to pierwsza na rynku możliwość zdobywania dyplomów, certyfikatów za pośrednictwem Internetu. Krajowa Izba Księgowych to renomowana i znana na rynku jednostka oświatowa, która widnieje w ewidencji szkół oraz placówek. Poza tym otrzymała też wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Dzięki temu, nawet osoba o statusie bezrobotnego może złożyć wniosek o dofinansowanie kursu internetowego przez lokalny Urząd Pracy. Internetowy kurs specjalisty ds. kadr został podzielony na jednostki tematyczne, tak aby edukacja mogła odbywać się w przystępnej formie. Grafika i intuicyjność przypadnie każdemu kursantowi do gustu. Jednak nie to jest najważniejsze. Otóż każda usługa Krajowej Izby Księgowych, czy to kursy doszkalające, czy zawodowe jest oznaczona certyfikatami ISO. Oznacza to, że mamy do czynienia w tym przypadku z najwyższą jakością materiałów i merytorycznym wkładem do danej branży.

Potwierdza to również regułę, że internetowy kurs ds. kadr jest równorzędnym sposobem na rozszerzenie swoich kompetencji, podobnie jak zajęcia, które odbywają się stacjonarnie w Olsztynie, Warszawie czy Poznaniu. Zasiąść we własnym fotelu zamiast wyjeżdżać na cały weekend do placówki szkoleniowej oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów, ta perspektywa jest zdecydowanie wygodniejsza i bardziej ekonomiczna. Poza tym nie trzeba martwić się o sprawy związane z noclegiem czy wyżywieniem. Można skupić się tylko i wyłącznie na nauce, która jest pod każdym względem zgodna z rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wystarczy opłacić internetowy kurs specjalisty ds. kadr i zgłębiać pokłady swojej wiedzy.