Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/149/kurs-na-kandydatow-na-doradcow-podatkowych-online/src-BlogLodz

Doradca podatkowy jest osobą odpowiedzialną za pomaganie swojemu klientowi lub kontrahentowi w rozwiązywaniu zawiłości podatkowych. Podczas swojej pracy służy on swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie dla osób zainteresowanych. Zatrudnienie doradca podatkowy może odnaleźć w wielu miejscach – począwszy od firm i przedsiębiorstw, poprzez placówki publiczne oraz prywatne. Jest to praca bardzo wymagająca oraz odpowiedzialna, która wiąże się między innymi z bardzo dobrą znajomością w prawa – głównie prawa podatkowego. Kurs na kandydatów na doradców podatkowych odbywa się między innymi w mieście Łódź. Warto jednak zaznaczyć, że lider zakres szkolenia w branży księgowości, czyli Krajowa Izba Księgowych, przygotowała dla swoich potencjalnych uczestników kursu bardzo ciekawą alternatywę. Jest to szkolenie w postaci e-learningu, które odbywa się przez internet i daje bardzo swobodną możliwość dopasowania nauki oraz przyswajania tematycznych informacji w pogodzeniu ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami – czyli na przykład pracą lub studiami.

W kursie na doradcę podatkowego poruszane są zarówno aspekty teoretyczne, jak również praktyczne umiejętności wymagane w pełnieniu zawodu. Podczas kursu każdy uczestnik dowiaduje się szeregu istotnych wiadomości na temat specyfiki zawodu, a także ma okazję do przećwiczenia wymaganych i potrzebnych w tym zawodzie umiejętności korzystając z wyspecjalizowanych programów informatycznych oraz branżowych gadżetów, używanych podczas codziennej pracy. O wysokiej jakości kształcenia świadczy między innymi zgodność prowadzenia kursu z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także szereg certyfikatów jakie Krajowa Izba księgowych uzyskała do swojej szkolenia podczas całego swojego okresu istnienia i obecności na polskim rynku. Kursy realizowane przez Krajową Izbę Księgowych posiadają między innymi certyfikat ISO. który jest gwarancją bardzo dobrego przygotowania szkolenia oraz jego efektywności.

Każdy absolwent kursu na doradcę podatkowego otrzymuje stosowne dokumenty, które są potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji. Jest to między innymi dyplom oraz certyfikat, które dają możliwość posługiwania się zawodowym tytułem kandydata na doradcę podatkowego i uprawniają do pracy w tym zawodzie. Dzięki temu każdy uczestnik kursu posiada odpowiednie predyspozycje zawodowe, które są potwierdzone przez specjalistów, co daje bardzo szerokie możliwości podjęcia pracy w branży księgowości oraz finansów. Liczne pozytywne opinie na temat kursów realizowanych przez Krajową Izbę Księgowych (w tym właśnie dla kandydatów na doradcę podatkowego) sprawiają, że uczestnictwo w tym kursie daje gwarancję znalezienia satysfakcjonującego zatrudnienia wybranym sektorze.