Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/146/kurs-kontrolera-finansowego-online/src-BlogBydg

Narzędzia controllingu są obecnie powszechnie używane i w decydujący sposób są w stanie poprawić funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Coraz to liczniejsze zespoły osób zarządzających oraz właścicieli firm mają tego świadomość. Mimo natłoku obowiązków, główni przedstawiciele przedsiębiorstw, menedżerowie wdrażają controlling. Gromadzenie danych, przetwarzanie informacji oraz organizacja pracy firmy w oparciu o uzyskane statystyki. Controlling wydaje się być niezbędny w organizacji, która postępuje z duchem czasu. Stąd też coraz częściej korzysta się z usług wyspecjalizowanych, odpowiednio przeszkolonych – kontrolerów finansowych, osób, które stoją na czele wydziału finansowego. Jak prezentować się powinna sylwetka tego typu specjalisty?

Kontroler finansowy posiada wiele obowiązków, powinien głównie wspierać kadrę zarządzającą, stąd też duże zapotrzebowanie na rynku na osoby wykwalifikowane w tym kierunku. Duża ilość wolnych stanowisk na rynku pracy sprawiła, że Krajowa Izba Księgowych trafiła w sedno ze swoim innowacyjnym pomysłem. Otóż specjalnie zebrany zespół przyglądając się potrzebom oraz postępowi technologicznemu stanął na wysokości zadania. Postanowili wprowadzić jako pierwsi w Polsce internetowy kurs kontrolera finansowego. Ta jednostka systemu oświaty od wielu lat specjalizuje się w bardzo dobrych rozwiązaniach, ale tym razem ich myśl przerosła wszelkie oczekiwania. Krajowa Izba Księgowych nie bez powodu posiada wpis do ewidencji szkół i placówek oraz rejestru instytucji szkoleniowych. Wydawane przez nią dyplomy są opracowywane na tych samych wydrukach oraz są zgodne z uprawnieniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Każdy kursant ma pewność, że korzysta z legalnego źródła, którego oparte jest na rozwiązaniu w postaci platformy e-learningowej. O dowolnej godzinie można w ten sposób zasiąść do nauki, tematy są podzielone na bloki, a osoba szkoląca się odpowiednio opanuje zarówno teorię, jak i praktykę.

Krajowa Izba Księgowych, to interdyscyplinarny zespół, który wydaje dokumenty zgodne z wszelkimi możliwymi certyfikatami ISO, co świadczy o najwyższej jakości wykonywanych usług. Zdobycie przez Internet kwalifikacji poprzez zaliczenie egzaminu końcowego kursu kontrolera finansowego jest do złudzenia podobne jak ta czynność dokonywana w Bydgoszczy w ośrodku stacjonarnym. Nie da się ukryć, Krajowa Izba Księgowych to jedyna jednostka oświatowa z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami w Polsce, która oferuje tego typu możliwość innowacyjnej formy nauki. Wpis do ewidencji szkół i placówek nie wziął się z przypadku, podobnie jak wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Warto skorzystać z usług i platform e-learningowych Krajowej Izby Księgowych.