Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/132/kurs-specjalista-ds-kadr-online/src-BlogWroc

Branża rachunkowa w Polsce nieustannie się rozwija. Coraz więcej przedsiębiorców woli zlecić prowadzenie księgowości specjalistom, zamiast robić to samodzielnie, narażając firmę na straty. Obecnie jest doskonały okres na to, aby zacząć karierę jako specjalista ds. kadr i płac. Na szczęście, nie musisz kończyć studiów wyższych, aby nim zostać! Jeśli interesuje Cię branża finansowa i rachunkowa, ukończyłeś technikum w podobnym zakresie, w takim wypadku kursy specjalistyczne to idealny wybór dla Ciebie!

Mieszkańcy dużych miast bez problemu zapiszą się na stacjonarny kurs kadry i płace, organizowany we Wrocławiu, Warszawie czy Poznaniu. Jednak na prowincji z trafieniem na ciekawą ofertę edukacyjną tego typu może być ciężko. Dlatego mieszkańcy niewielkich miast muszą dojeżdżać do większych ośrodków, wydając mnóstwo pieniędzy na noclegi, wyżywienie czy transport. Jednak kto powiedział, że kurs trzeba odbyć w trybie stacjonarnym? Przecież dostępna jest też oferta online! Jest to niezwykle ciekawe rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców mniejszych miast i wsi, bowiem internetowy kurs nie wymaga od nas wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się na swoje konto, dostępne o każdej porze dnia i nocy.

Przeglądając ogłoszenia dotyczące kursów kadr online znajdziemy wiele wyników, jednak aby mieć pewność, że pieniądze wydane na edukacje zwrócą nam się z nawiązką, należy wybrać ofertę Krajowej Izby Księgowych. Jest to renomowana placówka edukacyjna, która jako jedna z pierwszych zaczęła organizować kursy online, a ich atrakcyjna cena idzie w parze z doskonałą jakością. W ciągu wielu lat swojej działalności KIK wyszkoliła już dziesiątki tysięcy profesjonalnych księgowych i specjalistów od różnych gałęzi rachunkowości. Ogromną zaletą Krajowej Izby Księgowej, jest też jej obecność w rejestrze placówek edukacyjnych Urzędu Pracy. Dzięki temu można liczyć na dofinansowanie kursu niemalże w całości, wystarczy tylko posiadać status osoby bezrobotnej. O zdobytych na kursie umiejętnościach świadczy certyfikat wydawany każdemu absolwentowi na zakończenie edukacji, jak również dyplom specjalisty ds. kadr.

Wiele osób obawia się, że kończąc kurs online nie będą mieli takich samych szans na znalezienie pracy, jak absolwenci stacjonarnych szkoleń. Jednak nie jest to prawdą. Na dyplomie wydawanym przez KIK nie ma informacji o trybie nauki, poza tym branża księgowa nieustannie się rozwija i potrzebni są nowi pracownicy. Specjalista ds. kadr i płac znajdzie ciekawą posadę w każdej firmie, która prowadzi rozbudowane kadry, jak również w biurach rachunkowych w całej Polsce. Do uczestnictwa w kursie zachęcamy też osoby, które działają już w branży rachunkowej, jednak pragną podnieść swoje kwalifikacje.