Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/132/kurs-specjalista-ds-kadr-online/src-BlogWałbrz

Mimo, że w Polsce bezrobocie nieustannie spada, to jednak ciężko jest znaleźć dobrze płatną pracę bez odpowiednich kwalifikacji. Ukończyłeś technikum związane tematycznie z ekonomią i finansami? Nie musisz kończyć studiów wyższych, aby znaleźć dobrze płatną posadę w zawodzie. Wystarczy wybrać odpowiedni kurs. Bardzo popularną i rozchwytywaną branżą jest obecnie księgowość, w końcu większość przedsiębiorców potrzebuje specjalistów do prowadzenia rachunkowości. Dobrym startem w branży będzie zapisanie się na szkolenie z kadr i płac. Specjaliści z tej tematyki nie mają problemu ze znalezieniem etatu. Przedsiębiorcy wolą bowiem zlecić prowadzenie kadr osobom kompetentnym niż robić to samodzielnie.

Oferta edukacyjna tego typu jest bardzo szeroka, jednak nie każda placówka zasługuje na zaufanie. Jeżeli chcesz mieć pewność, że pieniądze wydane na kurs przyniosą Ci rzeczywiste korzyści wybierz ofertę Krajowej Izby Księgowych. Placówka ta już od wielu lat organizuje certyfikowane szkolenia, które doskonale przygotowują kandydata do przyszłego zawodu. Materiały, z których będziesz korzystać w trakcie edukacji zostały opracowane według ścisłych wytycznych Ministerstwa Edukacji, są też zgodne z międzynarodową normą ISO. KIK posiada szeroką ofertę edukacyjna, wśród opcji dostępnych w placówce znajdziesz też szkolenia online dotyczące kadr i płac. Jest to dobra wiadomość dla osób, które nie mogą znaleźć odpowiedniej oferty edukacyjnej w swojej okolicy. Kursy kadry i płace w Wałbrzychu, we Wrocławiu czy innym większym mieście są organizowane stacjonarnie, jednak w niewielkich miejscowościach ich nie znajdziemy. Wybierając ofertę online możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu na dojazdy, w końcu wszystkie etapy kursu realizowane są w domu kandydata. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu, aby zalogować się na platformie e-learningowej.

Obawiasz się, że jako absolwent kursu online będziesz miał mniejsze szanse na znalezienie zatrudnienia? Niepotrzebnie, ponieważ szkolenia organizowane przez Krajową Izbę Księgowych mają taką samą wartość w oczach potencjalnego pracodawcy, co stacjonarne. Na zakończenie kursu otrzymujesz dyplom specjalisty ds. kadr i płac, a także certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Z taką dokumentacją w ręku możesz szukać zatrudnienia w firmach potrzebujących specjalistów w zakresie obsługi kadr, jak również w biurach rachunkowych, których w całym kraju jest mnóstwo. Oferta KIK jest szczególnie polecana osobom, które zarejestrowane są jako bezrobotne, gdyż placówka wpisana jest do rejestru firm szkoleniowych Urzędu Pracy. Można starać się nawet o pełne dofinansowanie szkolenia.