Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/132/kurs-specjalista-ds-kadr-online/src-BlogLubl

Branża rachunkowa w Polsce ma się bardzo dobrze, w niemalże każdym mieście funkcjonuje kilka firm świadczących usługi księgowe dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Taką dobrą koniunkturę można wykorzystać dla własnej kariery, zapisując się na kurs specjalisty do spraw kadr oraz płac. Już nie musisz kończyć wieloletnich studiów wyższych, aby móc pracować w biurze rachunkowym. Jeśli orientujesz się w branży finansowej, np. dzięki ukończonemu technikum specjalistycznemu, możesz dzięki szkoleniu w zakresie rachunkowości zdobyć upragnione kwalifikacje zawodowe.

Kursy kadry i płace są dostępne w Lublinie czy też innych większych miastach. Jednak problem z dotarciem do nich mogą mieć mieszkańcy małych miejscowości, którzy musieliby tracić fortunę na dojazdy, obiady oraz noclegi w miejscu szkolenia. Dlatego dobrym rozwiązaniem dla takich kandydatów (i nie tylko!) będą kursy kadr i płac organizowane w trybie online. Najlepszą ofertę na rynku w tym zakresie przygotowała Krajowa Izba Księgowych. Jest to renomowana placówka dydaktyczna, która już od wielu lat przygotowuje przyszłych księgowych i specjalistów do pracy w zawodzie. O dobrej jakości oferty KIK świadczą liczne certyfikaty, a także obecność placówki we wszystkich, prestiżowych rankingach dotyczących tematyki. Kurs kadry i płace oferowany przez KIK składa się z kilku bloków tematycznych, w których zawarto wszelkie informacje, które mogą się okazać przydatne w pracy specjalisty od kadr. Nic w tym dziwnego, w końcu materiały, z których będzie korzystać kursant, przygotowano w oparciu o wytyczne Ministra Edukacji. Poza tym kurs spełnia wszystkie wymogi narzucane przez międzynarodową certyfikację ISO. KIK to też idealna opcja dla osób bezrobotnych, instytucja znajduje się w rejestrze Urzędu Pracy, dzięki czemu można ubiegać się o dofinansowanie kursu z budżetu miasta.

Wiele osób nadal uważa, że kursy online słabiej przygotowują do przyszłego zawodu niż te stacjonarne. Jednak nie jest to prawdą, szczególnie w przypadku oferty Krajowej Izby Księgowych. Na dyplomie, który otrzymuje każdy absolwent szkolenia nie ma informacji na temat trybu kursu, dlatego bez obaw można konkurować z innymi kandydatami o wakat. Oprócz dyplomu specjalisty, po zakończeniu kursu otrzymujemy również certyfikat, będący świadectwem zdobytych przez nas umiejętności.

Zaraz po odebraniu dyplomu specjalisty można zacząć szukać zatrudnienia w zawodzie. Wakaty czekają nie tylko w biurach rachunkowych w całej Polsce, ale także w firmach z innych branż, poszukujących specjalisty do obsługi kadr.