Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/132/kurs-specjalista-ds-kadr-online/src-BlogOnline

Obecny rynek pracy w Polsce nie sprzyja niewykwalifikowanym pracownikom, oferując im nieciekawe, nisko płatne posady. Dlatego osoby, które na poważnie myślą o swojej karierze powinny zainwestować w rozwój, podnosząc swoje kwalifikacje i zyskując nowe umiejętności. Jedną z bardziej intratnych opcji będzie wzięcie udziału w kursie dla przyszłych księgowych, którzy są niezbędni właściwie w każdej firmie. Oferta edukacyjna tego typu jest szczególnie polecana absolwentom kierunków związanych z ekonomią, rachunkowością i finansami, zarówno szkół wyższych, jak i technikum specjalistycznych. Jednak księgowość to bardzo szeroka dziedzina, na którą składa się wiele specjalizacji. Jedną z opcji są szkolenia na przyszłych specjalistów do spraw kadr, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

Poszukując pracy marzeń często mamy ograniczone fundusze, dlatego każda złotówka wydana na edukacje jest dla nas ważna. Na szczęście prestiżowa Krajowa Izba Księgowych organizuje kursy kadr i płac również w formie online. Jest to znacznie tańsza opcja niż szkolenia stacjonarne. Wybierając taką formę kursu, uczymy się we własnym domu, oszczędzając mnóstwo pieniędzy na dojazdy czy nawet noclegi. Jednak opcja internetowa pozwala nam oszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas. W końcu, aby realizować poszczególne etapy szkolenia wystarczy odpalić komputer i zalogować się do platformy e-learningowej.

Szkolenia internetowe cieszą się ogromna popularnością, nie tylko ze względu na swoją przystępność, ale też merytoryczną wartość. Kurs kadry i płace online, organizowany przez KIK, jest zgodny z międzynarodową normą ISO, poza tym wszystkie materiały w nim zawarte opracowano według wytycznych MEN. Dlatego osoby decydujące się na taką formę szkolenia mają takie same szanse na znalezienie zatrudnienia, jak osoby, które ukończyły kursy stacjonarne.

Decydując się na kurs organizowany przez Krajową Izbę Księgowych korzystamy z najlepszej oferty na polskim rynku. Na zakończenie szkolenia otrzymujemy dyplom specjalisty ds. kadr i płac, który uprawnia nas do podjęcia pracy zarobkowej w firmach prywatnych i państwowych. KIK znajdziemy również w rejestrze instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy, dlatego osoby bezrobotne mogą starać się o dofinansowanie edukacji w lokalnym urzędzie. Oferta skierowana jest nie tylko do osób dopiero zaczynających karierę w branży. Kurs specjalisty ds. kadr to też doskonały sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, dlatego często decydują się na niego osoby pracujące w rachunkowości. Z dyplomem uzyskanym po zakończeniu szkolenia można spokojnie ubiegać się o awans, lub przynajmniej o podwyżkę!