Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/151/kurs-ii-stopnia-dyrektora-finansowego-online/src-BlogŁódź

Odpowiedzialność kadry zarządzającej jest nieodłącznym elementem każdego współczesnego biznesu. Wszystkie elementy, które zazębiają się, muszą mieć akceptację zarządu. Decyzje w nowoczesnym przedsiębiorstwie w coraz większym stopniu mają charakter zespołowy. Nawet dyrektor finansowy, aby podjąć teoretycznie samodzielną decyzję, musi odbyć kilka niezbędnych spotkań z innymi pracownikami organizacji, tak aby poznać daną kwestię z każdej możliwej strony. Nie przynosi to w żaden sposób ujmy dyrektorowi finansowemu, gdyż wyposażenie się w pełną i syntetyczną wiedzę o finansach firmy jest niezbędne do prawidłowej koordynacji wszelkich działań. To pewnego rodzaju forma kształcenia się, zdobywania umiejętności menadżerskich i ćwiczenie odporności na stres.

Te i wiele innych cech można nabyć za sprawą inicjatywy, z którą stosunkowo niedawno wyszła Krajowa Izba Księgowych. Grupa złożona z wybitnych specjalistów postanowiła stworzyć platformę e-learningową, czyli internetowy kurs II stopnia dyrektora finansowego. To możliwość dla każdej, nawet najbardziej zajętej osoby codziennymi obowiązkami. Przecież do własnego komputera w spokoju i ciszy można zasiąść w chwili, kiedy tylko faktycznie tak jest. To nie tak, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, gdzie instytucje narzucają odgórnie terminy spotkań, które trwają praktycznie całe dni, weekendy. Krajowa Izba Księgowych popularność swojego tworu zawdzięcza także swojej renomie. To organizacja, która znajduje się w rejestrze placówek i szkół, a także posiada wpis w ewidencji instytucji szkoleniowych. Pozwala to także osobom o statusie bezrobotnej na możliwość ubiegania się o dofinansowanie kursu w Urzędzie Pracy.

Wszystkie działania Krajowej Izby Księgowych pokrywają się z prawnymi regulacjami, które postawiło za obowiązek Ministerstwo Edukacji Narodowej. Poza tym uzyskane certyfikaty są drukowane na identycznych wzorach, co w przypadku szkoleń odbywających się stacjonarnie. Podstawa prawna również jest w tym przypadku przestrzegana. Nie ma najmniejszej różnicy pod tym względem w przypadku internetowego kursu II stopnia dyrektora finansowego, a szkoleniami stacjonarnymi np. w Łodzi, Wrocławiu czy Krakowie.

Warto spróbować swoich sił tym bardzo komfortowym sposobem. Nie da się ukryć, że coraz więcej osób korzysta z takiej możliwości, gdyż wymusza to wręcz zarówno tempo życiowe, jak i postęp technologiczny. Krajowa Izba Księgowych stanęła na wysokości zadania, jej wysokojakościowe usługi oznaczone certyfikatami ISO są dostępne na wyciągnięcie ręki, a wręcz myszy komputerowej. Teraz to najlepszy moment, aby rozpocząć wspinanie się na szczyt.