Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogLubl

Sprawiedliwe wynagrodzenia są bolączką wielu przedsiębiorstw. Pomiędzy szefostwem a pracownikami często dochodzi w tej kwestii do konfliktu interesów. Troskliwy szef zawsze ma na względzie dobro swoich podwładnych, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że bez ich wysiłku prawidłowe funkcjonowanie jego firmy jest niemożliwe. Ponadto wie, że musi też rozwijać sam zakład – inwestować w sprzęt oraz w kompetencje swoich ludzi. A wszystko kosztuje. Bardzo często właściciel, choć ma pomysł i wizję, które są tak niezbędne w biznesie, wykazuje się znikomą wiedzą na temat spraw księgowych. Dlatego powierza te zadania wykwalifikowanemu specjaliście, który zadba o prawidłową sytuację finansową przedsiębiorstwa. W pewnym momencie na taką osobę spada rozwiązanie konfliktu związanego z systemem wynagrodzeń. Szef, wierząc, że kompetencje księgowego okażą się wystarczające w tej dziedzinie, zleca opracowanie strategii, która dla wszystkich okaże się satysfakcjonująca, a z kolei nie nadwątli budżetu. Niestety, ustalenie płac uwzględniających odpowiednie przepisy, jest zadaniem bardzo trudnym. Problem pojawia się wtedy, kiedy księgowy nie ma odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. W rozwiązaniu tego typu kwestii pomocna okaże się Krajowa Izba Księgowych.

Krajowa Izba Księgowych (KIK) to jednostka edukacyjna, której skuteczność potwierdzają rzesze zadowolonych absolwentów. Dzięki zdobytym umiejętnościom bardzo szybko odnaleźli się oni na rynku pracy, otrzymując satysfakcjonujące finansowo posady. Ponadto renomę placówki poświadczają certyfikaty ISO. Całość programu kształcenia opracowano w zgodzie z przepisami MEN i wymogami rynku pracy. KIK stawia na nowoczesność i innowacyjność, dlatego swoje usługi oferuje online. Jednym z kursów proponowanych przez instytucję są szkolenia z płac organizowane w Lublinie. Nie musisz martwić się o sposób wykonania kursu, jak również o swój wolny czas. Dzięki platformie e-learningowej, nad której przygotowaniem czuwał sztab specjalistów, szybko przyswoisz niezbędną wiedzę. Okaże się ona niezwykle pomocna przy opracowywaniu systemu wynagrodzeń niezależnie od tego, czy będziesz go tworzyć dla małego urzędu, czy potężnego przedsiębiorstwa zatrudniającego tysiące pracowników. Różnego rodzaju przepisy prawne przestaną być dla ciebie problemem, a w ich zrozumieniu pomoże praca z platformą. Pozytywne ukończenie kursu skutkuje otrzymaniem tytułu Specjalisty ds. Wynagrodzeń. Osoby z tym stopniem są bardzo pożądane na rynku pracy, gdyż stanowią niewielką, wręcz elitarną grupę pracowników. Działy księgowe wszystkich firm z chęcią zatrudniają osoby z tego typu kompetencjami, gdyż ich wiedza jest nieoceniona w prawidłowym funkcjonowaniu wszystkich podmiotów gospodarczych.