Szkolenia płace Kraków

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogKrak

Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego średnia pensja w Polsce wynosi 4973 zł brutto, czyli jakieś 3530 zł do ręki. Większość rodaków czytając tę informację, najpierw puknie się w czoło, potem wejdzie na swój rachunek bankowy i sprawdzi ostatni przelew od pracodawcy.  Później nastąpi szereg pytań: Gdzie te pieniądze? Skąd? Dlaczego aż tyle? Kto tak dobrze zarabia w naszym kraju? Przeważająca część zapewne machnie wtedy ręką, odejdzie od komputera i znajdzie ukojenie w rozrywce serwowanej nam przez telewizję czy portale społecznościowe. Inni zastanowią się, dlaczego ich miesięczna płaca jest tak niewspółmierna do danych GUS. Przeanalizują, jaką wykonują pracę, poszperają w wyszukiwarce internetowej, jak zarabiają ludzie wykonujący tę samą profesję. W ich głowie pojawią się kolejne pytania: Dlaczego oni zarabiają więcej, chociaż robią to samo? Skąd to się bierze? Kto ustala, ile mamy zarabiać? I właśnie wtedy wkracza Krajowa Izba Księgowych, która pozwoli uzyskać odpowiedzi na nurtujące problemy.

 

Krajowa Izba Księgowych, w skrócie KIK, to podmiot edukacyjny świadczący swoje usługi przez internet. Przez lata wykształciła tysiące absolwentów, którzy dzięki zdobytym umiejętnościom bardzo szybko znaleźli zatrudnienie w wielu branżach. Nauka w KIK oparta jest o wytyczne MEN. Działania we wkład edukacji Krajowej Izby Księgowości docenił Polski Komitet Normalizacyjny, który uhonorował instytucję certyfikatem ISO, poświadczającym wysoką jakość świadczonych usług. Jednym z kursów oferowanych przez KIK jest szkolenie płace. Kraków jest jednym z miejsc, w którym z powodzeniem je zrealizujesz. Kurs zadedykowano osobom, które interesuje sposób ustalania wynagrodzeń, ich terminowość, ochrona czy elementy składowe każdej pensji. Przekazywaną wiedzę uzupełniają informacje dotyczące przepisów prawa podatkowego i wytycznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Całe szkolenie wykonuje się indywidualnie online poprzez platformę e-learningową. Za jej efektywność edukacyjną odpowiada grono ekspertów, które opracowało całość zagadnień. Kurs na temat płac jest przeznaczony dla wszystkich tych, których interesują mechanizmy wynagrodzeń w różnego rodzaju przedsiębiorstwach i instytucjach. Będzie też stanowił doskonałe uzupełnienie wiedzy dla księgowych, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje. Pozytywne ukończenie szkolenia skutkuje zdobyciem tytułu Specjalisty do spraw Wynagrodzeń. Osoby z tym stopniem tworzą niszę na rynku pracy, która jest wręcz rozchwytywana przez potencjalnych pracodawców. W związku z tym mogą one liczyć na godziwe wynagrodzenia często przekraczające wyliczoną przez Główny Urząd Statystyczny średnią pensję krajową.