Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kik.edu.pl/kursy/133/kurs-specjalista-ds-wynagrodzen-online/src-BlogPozn

Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń, to ważna czynność w życiu każdego przedsiębiorstwa. Osoba zajmująca się tym nie może pomylić się, ponieważ ktoś na tym błędzie może w dużym stopniu ucierpieć. Z tego też względu należy na bieżąco monitorować zmiany w przepisach, a także świadczyć praktyczną znajomością prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy też przepisów podatkowych. Do zdobycia tych wszystkich umiejętności wymaga się dużych pokładów wiedzy, a także nabycia wystarczającego doświadczenia. Jak to zrobić w sposób umiejętny i szybki? Pojawiło się takie rozwiązanie na rynku, za które odpowiada interdyscyplinarny zespół specjalistów należący do Krajowej Izby Księgowych.

Właśnie ta placówka oświatowa odpowiada za wprowadzenie na polskim rynku szkoleń – internetowego kursu specjalisty ds. wynagrodzeń. Nauka przez Internet to zaprezentowanie edukacji w nowej odsłonie, zgodnej z postępem technologicznym. Platforma e-learningowa w przystępny sposób pokazuje, jak w krótki sposób, mając wszystkie materiały w zasięgu kliknięcia myszy komputerowej zdobyć upragniony certyfikat. Co najważniejsze Krajowa Izba Księgowych zadbała o to, aby zarówno teoretyczne zagadnienia, jak i praktyczne stały się podstawą do uzyskania dokumentów, które są analogiczne do tych, które otrzymują absolwenci szkoleń stacjonarnych. Ta sama moc prawna, ten sam poziom kwalifikacji, ale z większym uznaniem w oczach przyszłych pracodawców. Dlaczego? Certyfikat otrzymany poprzez Krajową Izbę Księgowych to doskonała renoma i wpis w CV. Dokumenty rejestrowe, status oraz uchwały tej instytucji, to nie tylko cel jakim jest pomoc w zwiększaniu wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. To przede wszystkim sprawowanie pieczy w ogólnym zakresie rynku specjalistów na polu rachunkowości. Legalna praca jest możliwa dzięki Krajowej Izbie Księgowych, nie bez powodu placówka ta posiada wpis do ewidencji szkół i placówek. Wystarczy tylko wspomnieć o realizacji programu kursu, który jest zgodny z wysokimi wymogami MEN. Poza tym wpis do rejestru instytucji szkoleniowych również pozwala osobom bezrobotnym do ubiegania się dofinansowanie szkolenia internetowego. W ten sposób internetowy kurs specjalisty ds. wynagrodzeń można realizować we własnym domu, bez konieczności wyjazdu do Poznania, Warszawy, Gdańska czy innych miast Polski.

Krajowa Izba Księgowych stanęła na wysokości zadania. W pełni pozwala na dokształcanie się, a także zdobywanie nowych kwalifikacji. Rynek pracodawców ceni za to tę placówkę, ale też przede wszystkim za stałe zasilanie kolejnych etatów przez prawdziwych specjalistów w zakresie rachunkowości. Krajowa Izba Księgowych wybrała kierunek działalności zgodny z postępem technologicznym, ale zadbała o własne zaplecze, które jest w pełni profesjonalne. Podejmując naukę przez Internet można być pewnym, że włożony trud i pieniądze nie pójdą na marne.